Letní dny dopravy zdarma
Vybavte se na první letošní grilovačku!

Dalekohled Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
dočasně nedostupné
1 213 Kč s DPH
1 003 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:842951 (P/N: 68643)
Výrobce: Levenhuk
Záruční doba: 3 roky

Podrobný popis
Dalekohled Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie

Binokulární dalekohled Levenhuk Rainbow 8 x 25 je stylový a překvapivý, což z něj činí potěšující i praktický dárek pro všechny milovníky aktivního odpočinku, ať už se jedná o pěší turistiku, cestování nebo dlouhé a klidné procházky.

Střechové hranoly použité v konstrukci binokulárního dalekohledu Levenhuk Rainbow 8 x 25 jsou vyrobeny ze skla BaK-4. Díky použití optických prvků s několikanásobnou antireflexní vrstvou tento model zajišťuje ostrý, jasný a kontrastní obraz.

Pro maximální pohodlí při vašem pozorování je tento triedr vybaven měkkými pryžovými očnicemi a kroužkem dioptrické korekce, který se nachází na pravém okuláru.

U modelu Levenhuk Rainbow 8 x 25 se nemusíte obávat zamlžování, neboť pouzdro tohoto modelu je naplněno dusíkem, který chrání optiku a umožňuje pozorování i v podmínkách vysoké vlhkosti a extrémních teplotních změn.

Kvalitní optika
vám umožňuje vychutnávat si ostrý obraz, zatímco vodotěsný plášť chrání triedr před negativními vlivy počasí. Díky jeho malým rozměrům a nízké hmotnosti si jej vždy můžete vzít všude tam, kam se vydáte.

Obsah balení:

Triedr Levenhuk Rainbow 8 x 25
Závěsný řemen
Čistící utěrku
Pouzdro
Návod k použití a záruční list

Diskuze
Dalekohled Levenhuk Rainbow 8x25 Black Tie

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...