Vybavte se na první letošní grilovačku!

ARCTIC Alpine 23

Dnes si prohlíží 18 zákazníků
skladem v centrálním skladu
203 Kč s DPH
168 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:844549 (P/N: ACALP00035A)
Výrobce: Arctic
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
ARCTIC Alpine 23

Nový chladič ARCTIC Alpine 23 pro procesory AMD Socket AM4 s 90mm PWM ventilátorem.

VYLEPŠENÉ VÝKONY CHLAZENÍ NOVÝM VÝROBNÍM PROCESEM
Vysoká tepelná vodivost hliníku je plně zachována novým typem vytlačování. Tento nový výrobní proces vytváří výkonný, ale velmi kompaktní radiální chladič. Obzvláště tenká chladicí žebra nového modelu Alpine jsou rozprostřena do tvaru Y. Tím se zvyšuje povrchová plocha chladiče, a tím i chladicí kapacita.

ŠIROKÝ ROZSAH RPM
Alpine 23 je vybaven novou technologií motoru s velmi širokým rozsahem otáček řízeným PWM. To udržuje hladinu hluku na minimu a v případě potřeby zaručuje maximální chladicí výkon.

NIŽŠÍ SPOTŘEBA ENERGIE A MINIMÁLNÍ VIBRACE
Nový Alpine 23 je poháněn aktualizovaným motorem a běží mnohem efektivněji než jeho předchůdci. Díky sinusové magnetizaci vytváří nový motor pouze 5% vibrací z komutace běžného stejnosměrného motoru. Tyto faktory přispívají k úspoře energie, snížení teploty cívky a snížení vibrací na minimum, aniž by došlo ke snížení výkonu.

VYSOKÉ KVALITNÍ LOŽISKO
Díky kombinaci slitiny / maziva vyvinuté v Německu se snižuje tření v ložisku a dosahuje se vyšší účinnosti. Výsledkem je menší tvorba tepla a menší hluk ložiska, což znamená, že si můžete u svého ventilátoru užít delší životnost.

ROZŠÍŘENÁ ŽIVOTNOST
O 10 ° C nižší teplota motoru zhruba zdvojnásobuje životnost ventilátoru. Nový motor ARCTIC má čtyřikrát delší životnost díky nízké teplotě cívky

PŘEDPLNĚNÁ TEPELNÁ PASTA MX-2
Předem nanesená vysoce výkonná tepelná směs MX-2 zajišťuje rychlou a čistou instalaci.

SNADNÁ INSTALACE A BEZ NÁŘADÍ
Díky montážním svorkám je instalace opravdu snadná. Alpine 23 se jednoduše připojí ke stávajícím retenčním modulům AMD a pevně sešroubuje.

IMPROVED COOLING PERFORMANCE BY NEW PRODUCTION PROCESS
The high thermal conductivity of aluminum is fully retained by a new type of extrusion. This new production process creates a powerful yet very compact radial heat sink. The particularly thin cooling fins of the new Alpine are fanned out in a Y-shape. This increases the surface area of the heat sink and therefore the cooling capacity.

WIDE RPM RANGE
The Alpine 23 features a new motor technology with a very wide, PWM-controlled RPM range. This keeps the noise level at a minimum while guaranteeing maximum cooling performance when needed.

LOWER POWER CONSUMPTION & MINIMUM VIBRATION
The new Alpine 23 is powered by an updated motor and runs much more efficiently than its predecessors. Due to sinus-magnetizing the new motor creates just 5 % of the vibration from commutation of a regular DC-motor. These factors contribute towards saving energy, lowering the coil temperature and reducing vibrations to a minimum without compromising performance.

HIGH QUALITY BEARING
Thanks to an alloy/lubricant combination developed in Germany, friction within the bearing is reduced and greater efficiency is achieved. As a result, there is less heat development as well as less bearing noise, which means you can enjoy a longer service life from your fan.

EXTENDED LIFE SPAN
A 10 °C lower motor temperature roughly doubles the life span of a fan. The new ARCTIC motor has a four times longer service life through its low coil temperature

PRE-APPLIED MX-2 THERMAL PASTE
The pre-applied, high-performance MX-2 thermal compound ensures fast and clean installation.

EASY AND TOOL-FREE INSTALLATION
Thanks to the mounting clips, the installation is really easy. Alpine 23 is simply plugged onto the existing AMD retention modules and screwed tight.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

General data

Compatibility
Intel Socket:
AMD Socket: AM4
Ram Clearance: unlimited
Warranty: 2 Years
Heatsink
Outer Diameter: 93.4 mm
Fin Material: Aluminum
Number of Fins: 50 Y-shaped Fins
Thermal Paste: MX-2 pre-applied

Fan
Fan Diameter: 90 mm
Fan Speed: 100 - 2000 rpm
Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing
Noise Level: 0.3 Sone
Current: 0.06 A
Connector: 4-Pin

Size & Weight
Lenght: 98.6 mm
Width: 121 mm
Height: 65 mm
Weight: 275.5g

Packaging
Width: 111 mm
Height: 76 mm
Length: 111 mm
Weight: 0.338 kg

Diskuze
ARCTIC Alpine 23

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...