Boty Crocs se slevou až 25%

Genesis mechanická klávesnice THOR 400, US layout, RGB podsvícení, software, Kailh Red

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
skladem v centrálním skladu
1 654 Kč s DPH
1 367 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:844598 (P/N: NKG-1723)
Výrobce: GENESIS
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Genesis mechanická klávesnice THOR 400, US layout, RGB podsvícení, software, Kailh Red

Genesis THOR 400 RGB je mimořádně efektivní a funkční mechanická herní klávesnice. Její neuvěřitelně rychlá doba odezvy a funkce N-Key Rollover, která umožňuje současné stisknutí všech kláves, vám poskytnou přesnost a jistotu, že každý váš pohyb bude během hry přesně reprodukován. Díky působivému hliníkovému tělu v kombinaci s RGB podsvícením a PRISMO efektem bude vaše herní stanice vypadat naprosto profesionálně.

SPOLEHLIVÉ SPÍNAČE

Thor 400 RGB je vybaven špičkovými přepínači Kailh Brown, které se během práce vyznačují utlumeným fyzickým signálem, což z nich dělá ideální řešení pro uživatele, kteří chtějí používat klávesnici jak pro psaní, tak pro hraní her. Znatelný skok v aktivačním bodu vám umožní přizpůsobit vaši reakci na různé typy her.

PUSOBIVÝ DSIGN S RGB PODSVÍCENÍM

Moderní hliníkové tělo klávesnice Thor 400 je zdůrazněno fenomenálním RGB podsvícením s efektem PRISMO, které vám umožní vybrat tu správnou barvu z palety 16 milionů barev. Kromě toho máte k dispozici 13 režimů podsvícení. Přizpůsobte si svůj herní stůl a dejte mu jedinečný charakter!

FUNKČNÍ KLÁVESY

Thor 400 RGB má 12 multimediálních kláves umístěných na tlačítkách F1 - F12, které vám umožňují ovládat hudbu a efektivně otevírat aplikace, jako je kalkulačka nebo pošta. Klávesnice je navíc vybavena inovativním osvětleným funkčním knoflíkem, díky kterému je ovládání hlasitosti a jasu podsvícení ještě pohodlnější a rychlejší!

TECHNICKY VYNIKAJÍCÍ

Mimořádně účinný mechanický mechanismus Thor 400 se vyznačuje rychlou dobou odezvy 8 ms, extrémně nízkým ovládacím bodem kláves 1,8 mm a ovládací silou pouze 45 g. Buďte vždy o krok před svými protivníky!

NEUVĚŘITELNÁ ŽIVOTNOST

Klávesy Thor 400 RGB mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s otěruvzdornými kryty kláves „Double Shot“ a masivním hliníkovým pouzdrem zajišťují, že klávesnice zůstane jako nová po mnoho herních let.

ÚČELNÉ HERNÍ FUNKCE

Klávesnice Thor 400 je vybavena funkcí N-Key Rollover, známou také jako Anti-Ghosting všech kláves. Díky tomu bez ohledu na to, kolik kláves stisknete, zařízení přečte každé stisknuté tlačítko a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače. Thor 400 RGB má také funkci zámku kláves Windows, aby nedošlo k nechtěné minimalizaci hry.

POKROČILÝ SOFTWARE

Klávesnice Thor 400 RGB pracuje s účelným softwarem, který vám umožní plně přizpůsobit nastavení zařízení. Vyberte si svůj oblíbený režim osvětlení RGB, konfigurujte makra a profily. Převezměte kontrolu nad klávesnicí a nenechte své protivníky Vás překvapit.

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ

Bez ohledu na to, kde a v jakou dobu si plánujete zahrát, bude Thor 400 RGB vždy připraven bojovat po vašem boku. Díky vestavěné paměti si zařízení pamatuje nakonfigurovaná nastavení, profily a makra, takže ani po připojení klávesnice k jinému počítači ji nemusíte znovu přizpůsobovat.

ERGONOMIKA A KOMFORT

Klávesnice je vybavena velkou a pohodlnou odnímatelnou opěrkou rukou, která podporuje jejich správné umístění během hry. Klávesnice má také sklopné nožky, které vám umožní upravit úhel zařízení podle vašich preferencí. Klávesnice Thor 400 RGB je navíc vybavena protiskluzovými gumovými nožičkami, které udrží klávesnici pevně na jednom místě, a to i při nejdynamičtějších pohybech.

SPECIFIKACE:

Specializace: Pro hráče
Layout: US
Klávesový mechanismus: Mechanický
Typ spínačů: Kailh Red
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Komunikace: Kabelová
Délka kabelu: 160 cm
Počet kláves: 108
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 12
Ovládací bod: 1,8 mm
Ovládací síla: 45 g
Životnost kláves: 50 milionů kliků
Doba odezvy: 8 ms
Podporované operační systémy:
Android 4.2.2
Linux
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Profil: Vysoký
Konektory: USB typu A
Barva: Břidlicová černá
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 435 mm
Šířka: 193 mm
Výška: 34 mm
Hmotnost: 810 g

Parametry
Genesis mechanická klávesnice THOR 400, US layout, RGB podsvícení, software, Kailh Red

  • Připojení: Drátové
  • Určení klávesnice: Herní
  • Podsvícení klávesnice: Ano

Diskuze
Genesis mechanická klávesnice THOR 400, US layout, RGB podsvícení, software, Kailh Red

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...