Boty Crocs se slevou až 25%

C-TECH Akantha herní myš, zelené podsvícení, USB

Dnes si prohlíží 15 zákazníků
skladem v centrálním skladu
165 Kč s DPH
136 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:844604 (P/N: GM-01G)
Výrobce: C-TECH
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
C-TECH Akantha herní myš, zelené podsvícení, USB

Výrobce C-TECH přivedl na trh laserových myší nový herní model Akantha GM-01R. Myš je určená pro použití především k hraní her, protože svými rozměry dobře padne do ruky a tak by ani delší používání nemělo být pro ruce nepříjemné.

Myš přináší herní design doplněný stylovým zeleným LED podsvícením. Myš je dále vybavena velice propracovanou ergonomií, které ocení nejeden hráč. Vynikající je též barevně podsvícené rolovací kolečko. Pohodlné držení zajistí přítomné pogumování, které zabraňuje vysmekávání myši i při dlouhém hraní.

Myš nabízí vysoké rozlišení až 2400 dpi optického senzoru (4 přepínatelných režimů pomocí speciálního tlačítka). Je vybavena celkem šesti plně programovatelnými tlačítky pro pohodlné ovládání. Přítomný je také praktický macro editor, která mohou sloužit jako ulehčení při práci nebo hraní, kde budou spouštět určitou funkci na zvoleném tlačítku. Myš se k počítači připojí pomocí 2m dlouhého kabelu vybaveného pro vyšší odolnost opletením a zakončeným klasickým USB konektorem.

Parametry
C-TECH Akantha herní myš, zelené podsvícení, USB

  • Barva: černá
  • Připojení: Drátové
  • Snímač pohybu myši: Laserový
  • Herní: Ano
  • Rozhraní: USB

Diskuze
C-TECH Akantha herní myš, zelené podsvícení, USB

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...