Pěstujte bez chemie i Vy s osvědčenými produkty Natura!

GREENCELL PT223 Baterie BAT025 BAT160 B

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
dočasně nedostupné
587 Kč s DPH
485 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:844728 (P/N: PT223)
Výrobce: Green
Záruční doba: 24 / 12 měsíců - nižší při nákupu na firmu

Podrobný popis
GREENCELL PT223 Baterie BAT025 BAT160 B

Obnovte maximální výkon svého elektrického nářadí pomocí baterií Green Cell

Baterie Green Cell byly navrženy s důrazem na každý detail a nabízejí plnou kompatibilitu se značkovým elektrickým nářadím, originálními nabíječkami a výměnou baterií jiných kapacit. Baterie Green Cell používají vysoce kvalitní články k zajištění prodlouženého, stabilního a bezpečného provozu vašich nástrojů. Články se vyznačují nedostatkem paměťového efektu a v důsledku toho výrazně vyšší životností a spolehlivostí baterie za všech provozních podmínek. Bez ohledu na to, zda jste doma kutilem nebo profesionálně používáte elektrické nářadí každý den, vaše baterie Green Cell je toho úkolem.

Výkon, který dělá rozdíl
Články Green Cell jsou osvědčené baterie s vysokou, skutečnou kapacitou a dlouhou životností. Jako srdce baterie vám umožňují využít potenciál vašich zařízení a poskytnout jim energii pro práci na maximální kapacitu. Sázejte na spolehlivost a maximální dobu provozu na jedno nabití.


Bezpečnost především
Vrtačky, šroubováky a další elektrické nářadí jsou velmi náročná zařízení, která vyžadují extrémně efektivní napájení. Vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že tento vysoký výkon jde ruku v ruce s maximální bezpečností. Proto jsou baterie GC vybaveny všemi potřebnými ochranami - proti přehřátí, zkratu a přepětí.


Teplotní odolnost
Regulace teploty zajišťuje, že články pracují v bezpečném rozsahu.

Ochrana proti zkratu
Když je detekováno nebezpečí, automaticky vypne články a elektroniku.

Ochrana proti přebití a hlubokému vybití
Detekce hodnot mimo rozsah chrání buňky před poškozením.

100% kompatibilita s elektronikou a řadiči
Baterie komunikuje se zařízením přesně jako původní baterie.

Solidní výkon
Baterie Green Cell je odpovědí na potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů. Použití vysoce kvalitního plastu ABS poskytuje mimořádnou odolnost a vynikající ochranu elektroniky a článků. Přesné uložení komponent a přesná reprodukce designu baterie z něj navíc dělají perfektní doplněk pro vaše elektrické nářadí a originální nabíječku.

Diskuze
GREENCELL PT223 Baterie BAT025 BAT160 B

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...