Vybavte se na první letošní grilovačku!

Biomin / Orgamin - borůvky 1 kg

Dnes si prohlíží 19 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
poslední 1 ks skladem !
108 Kč s DPH
89 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:845822
Výrobce: Forestina
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Biomin / Orgamin - borůvky 1 kg

Biominerální hnojivo s rohovinou na borůvky a ostatní kyselomilné rostliny.

složení: N 12 %, P 6 %, K 9 %, Mg 2,5 %

Popis:
Biomin na borůvky a ostatní kyselomilné rostliny je vydatné, ekologicky příznivé organicko-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina. Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační obobí. V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbyté k harmonickému vývoji, růstu, kvetení a dosažení bohaté úrody borůvek, brusinek a dalších kyselomilných plodin, pěstovaných na zahrádkách.

Použití:
Hnojení Biominem na borůvky a ostatní kyselomilné rostliny se provádí na začátku vegetace (cca duben), kdy se rovnoměrně rozhodí a poté zapraví do půdy.

Dávkování:

 

  • 80 - 100 g / m2 ( 0,8 - 1,0 kg / 10 m2)

Při aplikaci přímo k rostlině (okolo rostliny) použíjte jako odměrku např. starou polévkovou lžíci. Optimální výživová dávka jsou asi 3 polévkové lžíce k jedné rostlině. Postup hnojení je doporučeno během vegetace (cca červenec) opakovat. Při zapravování hnojiva postupujte opatrně, aby nedošlo k poškození kořenového systému rostlin. Ideální je zakrýt poté okolí rostliny přiměřenou vrstvou zeminy, rašeliny případně mulčovací kůry. Následně doporučujeme rostliny dostatečně zalít. Při ponechání hnojiva na povrchu substrátu dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo BIOMIN na borůvky nabízí.

 

Diskuze
Biomin / Orgamin - borůvky 1 kg

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...