Boty Crocs se slevou až 25%

Arcadia D3+ Compact Reptile Lamp 23W 12.0 UVB

Dnes si prohlíží 14 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
AKCE
Sleva platí do vyprodání zásob.
poslední 1 ks skladem !
834 Kč s DPH
767 Kč s DPH
634 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:846049
Výrobce: Arcadia
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Arcadia D3+ Compact Reptile Lamp 23W 12.0 UVB

Kompaktní žárovky Arcadia jsou velmi šikovným a úsporným řešením, jak poskytnout plazům světlo a správné množství UVB záření. Vydávají pouze malé množství tepla, proto se hodí i do velmi malých terárií (jako jediný zdroj světla a UVB), nebo jako dodatečný zdroj do velkých terárií (pro vytvoření lokálního místa pro slunění s dostatkem UVB).

Arcadia D3+ Compact 12.0 UVB a 30% UVA s wattáží pouhých 23W je určena pro agamy vousaté, agamy límcové, trnorepy, varany, suchozemské i vodní želvy a ostatní plazy z pouštních oblastí.

  • velký výdej světla
  • optimální výdej UVB pro dané druhy
  • světlo plného spektra s perfektním zobrazením barev (7000K)
  • nepotřebují žádný předřadník, stačí našroubovat do objímky
  • nikdy neblikají

Kompaktní žárovky Arcadia najdou své uplatnění všude tam, kde nemůžeme nebo nechceme instalovat zářivky. Všechny kompakty Arcadia jsou vyráběny v Evropě patentovanou technologií, zaručují proto vysokou užitnou hodnotu a jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Zaručujeme Vám perfektní osvětlení terária po dobu celého jednoho roku.

Pro optimální výkon kompaktních žárovek Arcadia doporučujeme jejich instalaci do odpovídajícího reflektoru, který směřuje světlo správným směrem.

Doporučení: stejně jako všechny ostatní zdroje UVB záření doporučujeme kompaktní žárovky obměňovat nejpozději po jednom roce používání, aby byl zajištěn optimální výdej UVB záření.

Diskuze
Arcadia D3+ Compact Reptile Lamp 23W 12.0 UVB

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...