Letní dny dopravy zdarma
Vybavte se na první letošní grilovačku!

Razer Kraken Black

Dnes si prohlíží 20 zákazníků
skladem v centrálním skladu
1 618 Kč s DPH
1 337 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:846613 (P/N: RZ04-02830100-R3M1)
Výrobce: Razer
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Razer Kraken Black

Herní sluchátka společnosti Razer, jež je značkou, jejíž příslušenství a herní produkty jsou klasikou a základním kamenem při nespočtu herních akcí, kongresech a turnajů. V tomto konkrétním případě se jedná o výkonná herní sluchátka, která vás dostanou nejenom mimořádným zvukem, ale i svou technologickou základnou!

7.1 prostorový zvuk
50 mm měniče
zásuvný kardioidní mikrofon
měkce polstrovaná čelenka
chladivá gelová kapsa v mušli pro lepší odvod tepla

7.1 prostorový zvuk
Jedná se o sluchátka vybavená do herních bitev 7.1 prostorovým zvukem dodávaným pomocí 50 mm měničů. S takto vybavenými sluchátky je zvuk posílen o další rozměr, díky čemuž získáte ve hrách výhodu oproti svým soupeřům.

Silné a dunivé basy
Kromě hraní her, kde oceníte především prostorový zvuk, můžete sluchátka používat i pro poslech hudby, kde zase oceníte vynikající čistotu zvuku anebo hluboké, dunivé basy.

Lehká a ultra-pohodlná
Sluchátka mají hlínikový rám, který je lehký, flexibilní, ale zároveň i velmi lehký. Sluchátka jsou tak odolná a váží jen pouhých 322 g.

Komfort sluchátek kromě jejich lehkosti perfektně doplňuje měkké polstrování čelenky a pohodlné mušle kombinující v sobě měkkou látku i koženku. Navíc je uvnitř náušníků zabudována kapsa s chladícím gelem, který se postará o to, aby se snížilo hromadění tepla anebo je zde také unikátní drážka pro nožičky vašich brýlí – jednoduše bomba! Samozřejmostí je pak skvělá zvuková izolace od okolí.

Zásuvný kardioidní mikrofon
Samozřejmostí všech herních sluchátek je výbava citlivým mikrofonem a ani u těchto sluchátek tomu není jinak. Sluchátka jsou vybavena mikrofonem s kardioidním snímáním, tzn. že je potlačován zvuk z prostředí a přenos hlasu je tak čistý a jasný.

Po skončení hraní či hovoru lze mikrofon zasunout, což oceníte například při sledování filmů nebo uklizení sluchátek, kde by jinak mikrofon mohl překážet.

Klíčové vlastnosti
Herní sluchátka přes hlavu s lehkou a zároveň i odolnou hliníkovou konstrukcí. Kompatibilní s PC, Mac, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, mobilními zařízeními s 3.5mm audio jack konektorem. 50mm měniče s neodymovými magnety. 7.1 prostorový zvuk. Výsuvný kardioidní mikrofon. Náušníky plněné chladivým gelem pro lepší odvod tepla. Praktické drážky na brýle. Analogové ovládací kolečko hlasitosti.

Sluchátka: frekvence 12 Hz – 28 kHz. Impedance 32 Ohmů. Citlivost 109 dB. Příkon 30 mW. Hmotnost 322 g.

Mikrofon: frekvence 100 Hz – 10 kHz. Citlivost -45 dB +/-3 dB.

Parametry
Razer Kraken Black

  • Barva: černá
  • Bezdrátová sluchátka: Ne
  • Provedení sluchátek: Náhlavní, Herní, Ke konzoli Xbox, Ke konzoli PS
  • Připojení (rozhraní): 3,5 mm Jack
  • S mikrofonem: Ano

Diskuze
Razer Kraken Black

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...