Letní dny dopravy zdarma
Vybavte se na první letošní grilovačku!

Pioneer DJ DDJ-200 kontrolér iPhone, Android, černý

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
skladem v centrálním skladu
4 346 Kč s DPH
3 591 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 1 086 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:846660 (P/N: DDJ-200)
Výrobce: Pioneer
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Pioneer DJ DDJ-200 kontrolér iPhone, Android, černý

Inteligentní DJ kontroler, kompatibilní se stream službami a naší bezplatnou aplikací WeDJ pro one
iPhone

Již více než 25 let vyrábíme DJ vybavení, software, profesionální audio zařízení a hudební produkční nástroje, které používali všichni od DJs až po globální hvězdy. DDJ-200 nyní nabízí komukoliv - bez ohledu na jejich hudební nebo technické znalosti - intuitivní způsob, jak skočit do mixování hudby. Inteligentní kontroler DJ, navržený s ohledem na začátečníky a fandy, je kompatibilní s řadou aplikací pro streamování hudby a nabízí přístup k funkcím, které demystifikují mnoho aspektů tohoto řemesla. DDJ-200 můžete použít pro mixování skladeb doma nebo na cestách.

Připojte DDJ-200 k vašemu iPhone a mixujte skladby z iTunes prostřednictvím naší aplikace WeDJ. Můžete také připojit software ke službě SoundCloud Go + a nové službě Beatport LINK pro streamování dat Beatport LINK pro přístup k obrovským online zdrojům hudby. Stáhněte si aplikaci Algoriddim djay iOS a můžete kombinovat skladby ze služby Spotify (vyžaduje se Premium účet), nebo si stáhněte aplikaci MWM SAS edjing Mix iOS / Android a přistupujte k obsahu od společnosti Deezer. Níže naleznete další informace o kompatibilitě aplikací iOS / Android a podpoře streamování hudby.

Uspořádání tlačítek a číselníků na jednotce DDJ-200 zdědilo styl našeho profesionálního DJ vybavení tak, aby bylo pro vás snadné získat praktické ovládání a najít všechny potřebné ovládací prvky. Abychom vám pomohli co nejrychleji se vypořádat s DJingem, přidali jsme do systému WeDJ pro iPhone funkci pro výuku a přechody FX, které jsou obě oblíbené u začátečníků.

DDJ-200 bude k dispozici prostřednictvím našich prodejců za MOC 4190 Kc včetně DPH. Inteligentní DJ kontroler je kompatibilní s WeDJ pro iPhone a naší profesionální aplikací pro PC / Mac, rekordbox dj (v hodnotě 3190 Kc). Stačí stáhnout software do kompatibilního zařízení, zapojit regulátor a začít DJing.

Aby byl váš DDJ-200 v bezpečí před poškozením, bude k dispozici DJC-200 BAG od června za MOC ve výši 1190 Kc. Ovladač DJ se pohodlně vejde do ochranného vaku, který je vyroben z materiálu EVA Durashock.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI DDJ-200 a WeDJ pro iPhone
Kompatibilita více aplikací a podpora služeb streamování hudby
připojte DDJ-200 ke smartphonu, tabletu nebo PC / Mac, vyberte si své oblíbence z řady kompatibilních DJ aplikací, jako jsou například edice Edjing Mix od společnosti WeDJ, MWM SAS a djay a Algoriddim, které jsou uloženy ve vašem zařízení. Některé streamingové služby jsou podporovány také, takže můžete objevovat hudbu z mnoha žánrů v rozsáhlých online katalogech.

DDJ-200 - kompatibilní DJ aplikace, jejich odpovídající zařízení a streamingové služby * 3
Aplikace Podporovaná zařízení Kompatibilní streamovací služba
WeDJ pro iPhone iPhone Beatport LINK, SoundCloud Go+ *4
djay iPhone, iPad Spotify
edjing Mix iPhone, iPad, Android Deezer
WeDJ pro Android*5 Android NA
rekordbox PC/Mac Beatport LINK, SoundCloud Go+ *4
( Oba K dispozici na podzim 2019)

Tutorial a Pop-Hint funkce, které pomohou začátečníkům vychutnat DJing
Kombinujte DDJ-200 s WeDJ pro iPhone a využijte funkci Tutorial, která shrnuje základy DJingu. Zjistěte, jak připojit kontroler k zařízením a jak používat různé funkce a efekty a vyzvednout tipy na techniky výkonu.
WeDJ pro iPhone také nabízí funkci Pop-Hint, která vysvětluje funkce tlačítek bez přepínání obrazovek. Pokud jste předtím s hardwarem DJ nikdy nezacházeli, tyto funkce vám pomohou rychle se dostat do provozu a pracovat.
Transition FX - snadno provádět profesionální ozvučení v různých stylech
1. DDJ-200 dokáže reprodukovat různé vzory DJ mixů mezi stopami pro lidi bez zkušeností za palubami. Aktivujte funkci Transition FX v systému WeDJ, vyberte si z 11 vzorů * 6 a jednoduše přesuňte crossfader, abyste přepnuli z jedné stopy na druhou přes přechod profesionální úrovně.
2. Synchronizace frází - první funkce na světě na na kontroleru pro snadné a přirozené přepínání mezi stopami
3. Naše algoritmy analýzy frází analyzují složení vašich stop a detekují fráze. Když klepnete na vyhrazená tlačítka v aplikaci WeDJ pro iPhone, aplikace Phrase Sync použije informace z této analýzy k zarovnání počátečních a koncových pozic frází ve dvou stopách, takže si můžete být jisti, že při přepínání mezi nimi bude znít přirozeně. DDJ-200 je první kontroler na světě, který nabízí tento druh funkce
Kompaktní, lehké provedení pro DJing kdykoliv a kdekoli
Díky lehkému a štíhlému tělu vezměte model DDJ-200 všude, kamkoli chcete. Není třeba přenášet reproduktory, protože můžete přehrávat zvuk z vestavěného reproduktoru smartphonu, tabletu,nebo PC /Mac. Ovladač DJ může být napájen prostřednictvím výkonové banky * 8, takže nemusíte ani zůstat poblíž zásuvky.
4.Rozdělte výstup pro DJ vystoupení
Pomocí oddělených kabelů oddělte zvukový výstup smartphonu, tabletu, nebo počítače PC / Mac do výstupů master a monitor. To vám umožní kontrolovat audio prostřednictvím sluchátek, např. cueing další stopu, zatímco dav slyší hlavní zvuk přehrávaný přes reproduktory.

  • 1 Pokud není zařízení DDJ-200 připojeno k smartphonu / tabletu / PC / Mac, za použití placených funkcí služby WeDJ pro iPhone bude účtována fakturace v aplikaci.
  • 2 Chcete-li použít rekordbox dj, když není připojen DDJ-200, je vyžadována aktivace licenčního klíče.
  • 3 Uživatelé zařízení Beatport LINK, Deezer, djay, edjing Mix, SoundCloud Go + a Spotify jsou povinni

číst podmínky používání a dodržovat zákony, pravidla a předpisy týkající se ochrany autorských práv a mezinárodní normy.

  • 4 Seznam zemí, ve kterých je k dispozici SoundCloud Go +, naleznete zde (k 7. květnu 2019).
  • 5 WeDJ pro Android se má stát kompatibilním s DDJ-200 prostřednictvím aktualizace koncem července 2019.
  • 6 Použití některých FX v aplikaci jsou zpoplatněny.
  • 7 První DJ kontrolér na trhu DJ kontrolérů (podle výzkumu Pioneer DJ Corporation Ltd, 7. května 2019)).
  • 8 Power bank není součástí dodávky. Výkonové banky jsou externí jednotky, které lze dobíjet a přenášet pomocí smartphonů, tabletů a dalších zařízení.

Diskuze
Pioneer DJ DDJ-200 kontrolér iPhone, Android, černý

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...