Pěstujte bez chemie i Vy s osvědčenými produkty Natura!

Vakuovačka Lauben Vacuum Sealer 60SB

Dnes si prohlíží 14 zákazníků
skladem v centrálním skladu
2 890 Kč s DPH
2 388 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 722 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:847077 (P/N: LBNVS60SB)
Výrobce: Lauben
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Vakuovačka Lauben Vacuum Sealer 60SB

Věděli jste, že většina vyhozeného jídla pochází z domácností? Situaci, kdy se nám nepodaří včas spotřebovat vše, co máme v lednici a musíme zbytečně vyhazovat jídlo, známe asi všichni. Jednoduchým a zároveň velmi efektivním řešením je vakuování. Díky vakuovačce Lauben Vacuum Sealer 60SBpětinásobně prodloužíte trvanlivost potravin. Metoda vakuování totiž díky odsátí kyslíku pomocí vakuovačky výrazně zpomaluje proces oxidace, při kterém se potraviny kazí.

S vakuovačkou docílíte delší životnosti potravin a zabráníte negativním vlivům působení vlhkosti ve své lednici, které způsobují změny barev, chutí, a především celkové kvality vašich potravin. Jídlo vám díky zavakuování do speciální folie, která je součástí balení, v lednici nebo mrazáku vydrží mnohem déle. Ušetříte čas a vyhnete se nepříjemnému a zbytečnému plýtvání. Celý proces je velmi jednoduchý, k ovládání vakuovačky slouží pouze čtyři tlačítka. Vakuovačka pro vás rovněž bude skvělým pomocníkem, chcete-li si osvojit oblíbenou metodu sous vide vaření nebo si předpřipravit třeba steaky či burgery pro případ nečekané návštěvy.

Prodlužuje život potravinám

Udělejte z Lauben Vacuum Sealer 60SB svého každodenního pomocníka na cestě v boji proti plýtvání. Vakuovačka si poradí se vším, co máte v lednici. Zvládá vlhké, suché, měkké i tvrdé potraviny, stačí předem zvolit ten správný program pomocí příslušného tlačítka. Prodloužit život tak můžete zelenině, masu nebo pečivu, ale i třeba polévkám nebo narozeninovému dortu.

Ovládání zvládne každý

Ovládání e velmi jednoduché a zvládne jej každý. K navolení správného procesu slouží 4 tlačítka a vy sami přesně korigujete, jaký druh potravin chcete zavakuovat. K vytvoření vakua slouží tlačítko Vacuum. Fólii, která je součástí balení, pak snadno zatavíte pomocí tlačítka Seal. Případně můžete zvolit možnost automatického procesu. Nemusíte číst zdlouhavé návody, součástí balení je i QR kód, který naskenujete ve svém telefonu a přehraje se vám jednoduchý video tutorial.

Vše potřebné okamžitě po ruce

S Vacuum Sealer 60SB máte vše, co k vakuování potravin potřebujete, nemusíte pořizovat žádná další zařízení. Obrovskou výhodou této vakuovačky je integrovaný podavač fólie. Tu tak máte vždy po ruce a nemusíte vymýšlet, kam jí uložíte, aby nepřekážela a neztrácela se. Řezačka fólie, pomocí které vytvoříte vakuovací sáček, je rovněž integrovaná. Vakuovačka pak sama ze sáčku vysaje vzduch a fólii zataví. Na vás tak zbyde jen uložení zavakuovaných potravin na chladné místo, kde vám vydrží, než je budete chtít spotřebovat.

Technické údaje:

  • Sací síla: -60 kPa
  • Čas vakuování: 10 – 20 s
  • Kapacita: 5 l/min
  • Maximální šířka folie: 30 cm
  • Funkce mokrý mód, suchý mód, manuální zatavení, manuální odsátí, pulsní odsátí, automatické odsátí a zatavení, tlačítko Stop
  • Délka kabelu: 1,2 m

Obsah balení:

  • Lauben Vacuum Sealer 60SB
  • Hadička pro připojení externích nádob
  • Role fólie 3 m x 28 cm

Související zboží

Diskuze
Vakuovačka Lauben Vacuum Sealer 60SB

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...