Vybavte se na první letošní grilovačku!

Planet MFB-FB20, SFP modul, 100Base-FX, 20km, WDM

Dnes si prohlíží 13 zákazníků
dočasně nedostupné
815 Kč s DPH
674 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:847118 (P/N: MFB-FB20)
Výrobce: PLANET Technology
Záruční doba: 38 měs.

Podrobný popis
Planet MFB-FB20, SFP modul, 100Base-FX, 20km, WDM

PLANET MFB-FB20

Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, simplexní LC konektor, singlemode. Komunikace po jednom vlákně, WDM technologie, vysílá na 1550nm, přijímá na 1310nm. Dosah 20km. Podpora DDM.

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX.
LC konektor, pro singlemódová vlákna, WDM technologie, duplexní přenos po jediném vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP.
Výhodou použití SFP modulů je jejich standardizace a možnost záměny.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílač/přijímač): 1550 nm / 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová rychlost: 100 Mb/s

Diskuze
Planet MFB-FB20, SFP modul, 100Base-FX, 20km, WDM

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...