Vybavte se na první letošní grilovačku!

Essentials VitaPack - GymBeam, 30 balíčků

Dnes si prohlíží 14 zákazníků
do 14 dnů
489 Kč s DPH
425 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:848435
Výrobce: GymBeam
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Essentials VitaPack - GymBeam, 30 balíčků

Essentials VitaPack - unikátní komplex s více než 30 látkami pro maximální péči o zdraví

Essentials VitaPack obsahuje pečlivě sestavený komplex vybraných mikroživin, jejichž příjem je nezbytný pro správné fungování organismu. V tomto unikátním produktu tak najdete 30denní dávku těchto esenciálních látek v podobě 30 praktických sáčků. Každý sáček obsahuje denní dávku ve formě 5 tablet a 3 softgelových kapslí, která obsahuje až 13 klíčových vitamínů, 13 nezbytných minerálních látek, 3 rostlinné extrakty, 3 látky na výživu kloubů, lecitin a omega 3 mastné kyseliny pro správnou funkci srdce.

 

Každý ze 30 sáčků v Essentials VitaPacku obsahuje:

 • Tabletu s vitamínem C a extraktem z růže šípkové. Vitamín C je jedním z klíčových vitamínů pro optimální fungování organismu, kde zastává několik důležitých funkcí. Bez něj by totiž nemohl správně fungovat imunitní a nervový systém. Dále je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu a funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, ale i kůže. Rovněž přispívá ke správné funkci psychiky, snížení únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidačním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. To je důležité při jeho nedostatku v organismu, který se projevuje například nevysvětlitelnou únavou.
 • Tabletu s vápníkem, zinkem a hořčíkem. Tyto esenciální minerální látky jsou potřebné pro aktivitu stovek enzymatických a biochemických přeměn v organismu a zachování optimálního zdraví. Vápník je potřebný nejen pro zdravé kosti a zuby, ale přispívá i ke správnému fungování svalů a látkové výměně důležité pro tvorbu energie. To ale není vše, jeho příjem je potřebný i pro optimální funkci trávicích enzymů nebo nervového přenosu v podobě neurotransmise. Dále také zinek hraje v organismu důležitou roli a bez něj by nemohlo proběhnout více než 200 enzymatických reakcí. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému, kognitivních funkcí nebo látkovou přeměnu všech makroživin. Rovněž je důležitý pro udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podporuje zdraví vlasů, nehtů, kůže i kostí. Rovněž hořčík je stejně tak důležitou minerální látkou jako předchozí dvě. Účastní se více než 300 biochemických přeměn a je důležitý pro správné fungování nervového systému a psychiky. Dále přispívá ke správné funkci svalů, snížení vyčerpání a únavy a normální syntéze bílkovin. Jak vidíte, dostatečný příjem těchto tří prvků je pro zdravý organismus opravdu klíčový. V tabletě dále najdete i bór, měď, křemík a fosfor.
 • Tabletu s Arthro komplexem. Ta obsahuje funkční látky pro maximální péči o pohybový aparát, které jsou součástí celé řady produktů pro kvalitní kloubní výživu. V tabletě tak najdete glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM a vitamín C, který funkci celé směsi ještě umocňuje díky jeho roli týkající se tvorby kolagenu, funkce kostí a chrupavek.
 • Dvě multivitamínové tablety. Ty se mohou pochlubit obsahem celkově 11 vitamínů a 10 minerálních látek důležitých pro správné fungování organismu. Ve složení najdete celé spektrum vitamínů skupiny B, vitamíny A, E, K, extrakt z echinacey a extrakt ze zeleného čaje, který je znám svým obsahem antioxidantů, epigalokatechin galátu (EGCG) či kofeinu. Tento vyvážený komplex tak přispívá k celkové harmonizaci organismu, pro jehož správnou funkci je zapotřebí nejen dostatek energie, ale i všech důležitých mikroživin. Například vitamíny B6 a B12 jsou důležité pro správnou funkci psychiky a dále rovněž přispívají ke snížení vyčerpání a únavy.
 • Kapsli s vitamínem D3. Kapsle tak obsahuje dobře vstřebatelnou formu vitamínu D v podobě D3 s účinnou dávkou 1000 IU (25 µg). Vitamín D je totiž důležitý pro správnou funkci imunitního systému, stejně jako k udržení zdravých kostí a zubů. Dále také přispívá ke správnému fungování svalů.
 • Kapsli Omega 3. Tyto esenciální mastné kyseliny v podobě EPA a DHA, které kapsle Omega 3 obsahuje, je nezbytné přijímat z externích zdrojů. Jsou totiž obecně důležité pro funkci srdce, mozku a zraku. V kapsli najdete i vitamín E, který chrání tyto vzácné mastné kyseliny před znehodnocením v podobě jejich oxidace, jelikož je známým antioxidantem.
 • Kapsli s lecitinem. Sójový lecitin obsahuje fosfolipidy včetně sloučenin cholinu, který přispívá k udržení normální funkce jater a správné látkové přeměně lipidů.

 

Essentials VitaPack tak v každém sáčku obsahuje komplex více než 30 klíčových látek, které jsou potřebné pro správné fungování organismu. Je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí maximálně a jednoduše pečovat o své zdraví v mnoha oblastech a od komplexního produktu očekávají jen to nejlepší. Je vhodný jak pro tvrdě trénující sportovce, tak pro všechny ostatní, kteří si chtějí svůj příjem mikroživin pojistit kvalitním produktem.

Essentials VitaPack a jeho výhody

 • je pečlivě sestavený komplex esenciálních mikroživin pro podporu vitality
 • obsahuje 30 sáčků, přičemž v každém z nich je vybraná směs mikroživin
 • každý sáček obsahuje 5 tablet a 3 softgelové kapsle
 • obsahuje více než 30 klíčových látek v jedné denní dávce v podobě praktického sáčku
 • obsahuje látky na kloubní výživu, omega 3 mastné kyseliny a lecitin
 • podporuje správnou funkci psychiky a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
 • přispívá ke správné funkci svalů a imunitního systému
 • pomáhá s udržením normální hladiny testosteronu v krvi
 • podporuje zdraví vlasů, nehtů, kůže i kostí
 • pomáhá k celkové harmonizaci organismu
 • je vhodný pro všechny, kteří maximálně pečují o své zdraví
 

Složení

Tableta s vitamínem C + extrakt z růže šípkové: Vitamín C (kyselina L-askorbová, hydroxypropylmethylcelulóza), šípkový prášek (Rosa canina), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý), protihrudkujíce činidlo (stearan hořečnatý), povlakové látky (mastné kyseliny, hydroxypropylmethylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza).

Tableta vápník-zinek-hořčík: Uhličitan vápenatý s maltodextrinem (uhličitan vápenatý, maltodextrin), oxid hořečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydrogenfosforečnan vápenatý), oxid zinečnatý, protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hydroxypr

Diskuze
Essentials VitaPack - GymBeam, 30 balíčků

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...