Jak ušetřit na energiích?

Natec sleeve pro NB CORAL 15,6" černý

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
skladem v centrálním skladu
268 Kč s DPH
221 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:848882 (P/N: NET-1702)
Výrobce: NATEC
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Natec sleeve pro NB CORAL 15,6" černý

Natec CORAL je odolné pouzdro vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které účinně ochrání vaše cennosti. Natec Coral chrání vaše pracovní nástroje před poškrábáním při pracovních cestách nebo obchodních jednáních v terénu.

Natec Coral pouzdra jsou vyráběna ve 3 velikostních variantách, a to jak pro malé notebooky s úhlopříčkou 13,3" a 14,1", tak i standardní notebooky s úhlopříčkou 15,6 palce.

Pouzdro Natec Coral je vyrobeno z odolného a silného neoprenu a umožňuje vám účinně chránit váš notebook, aniž byste přišli o pohodlí při užívání. Vysoce kvalitní materiály účinně chrání zařízení před poškrábáním, otřesy nebo poškozením a není důvod k obavám při cestování.

Pouzdro má dvojitý zip, který vám umožní rychlý a snadný přístup. Uvnitř pouzdra jsou další bezpečnostní prvky, které chrání notebook před náhodným vyklouznutím a chrání jeho okraje před poškrábáním a poškrábáním.

Kombinace vysoce kvalitních materiálů, precizní povrchové úpravy a černé barvy vytváří produkt s nadčasovým elegantním vzhledem. Pouzdro dokonale zapadne do obchodního prostředí.

Díky použitým materiálům je pouzdro Natec Coral lehké a štíhlé. Pouzdro během přepravy snadno ochrání váš notebook v tašce nebo kufru.

SPECIFIKACE:

Typ: Sleeve
Specializace: Notebooky
Vyhrazená velikost: do 15,6"
Oddíly: 1
Materiál: Neopren
Zámek
Barva: Černá
Délka: 400 mm
Šířka: 30 mm
Výška: 285 mm
Hmotnost: 283 g
Oddíly: Notebook

Parametry
Natec sleeve pro NB CORAL 15,6" černý

  • Barva: černá
  • Úhlopříčka displeje: 15" až 15,9"
  • Typ příslušenství: Pouzdro (obal)

Diskuze
Natec sleeve pro NB CORAL 15,6" černý

Spinner Výpis se aktualizuje...