CASHBACK až 1 450 Kč na oblíbené tiskárny Epson

Indukční podložka pr. 13 cm s odním. rukojetí

Dnes si prohlíží 19 zákazníků Poslední 1 ks za tuto cenu
poslední 1 ks skladem !
349 Kč s DPH
288 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:849858
Výrobce: Mecool
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Indukční podložka pr. 13 cm s odním. rukojetí

Pořídili jste si nový indukční vařič, ale hrnce, které doma máte, na něho nejsou určené? Nebojte se, nové kupovat nemusíte! Stačí vložit mezi vařič a hrnec tuto indukční podložku, která je vhodná pro hliníkové, nerezové, železné, litinové, smaltované, skleněné i keramické nádobí. Její speciální nožičky zajišťují správnou polohu podložky těsně nad indukční deskou. Pomáhají také optimálně rozložit magnetické pole. To umožňuje adaptéru plynule a rovnoměrně ohřívat používanou nádobu bez toho, aniž by se současně přehřívala či vypínala indukční deska.

Podložka má odnímatelné držadlo. K manipulaci s ním doporučujeme užívat kuchyňské chňapky. (Adaptér na indukční desku je vyrobený z prvotřídní nerezavějící oceli, pro úsporu energie je navíc opatřený hliníkovou akumulační vložkou.)

Upozornění: Podložka je vhodná pouze pro nádobí o průměru od 10 do 15 cm. Výkon indukční desky používejte maximálně do 2500 W/500 °C. V případně nedodržení těchto hodnot může dojít k přepálení indukční podložky a zároveň i k poškození samotné indukční desky, což nelze uznat jako předmět reklamace.

Diskuze
Indukční podložka pr. 13 cm s odním. rukojetí

Spinner Výpis se aktualizuje...