NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

Armageddon - VemoHerb, 300 g, borůvka

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
do 5 dnů
899 Kč s DPH
782 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:850355
Výrobce: VEMOHERB
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Armageddon - VemoHerb, 300 g, borůvka

Armageddon - komplexní předtréninkovka obsahující unikátní bulharský Tribulus, která vás připraví na každou tréninkovou výzvu

Armageddon je komplexní předtréninkovka v prášku s jedinečným a účinným složením. Obsahuje známé aktivní látky, jako je třeba 200 mg kofeinu v jedné dávce, který vás příjemně nabudí na nadcházející výkon. Citrulin malát a arginin mají vliv na prokrvení organismu, čímž připraví vaše svaly na samotný trénink. Kreatin pak v každodenní dávce 3 gramů zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkých intenzivních úseků cvičení. Unikátnost a funkčnost této předtréninkovky dokresluje přidaný bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu a extrakt z černého pepře. Obsažený vitamín C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a také k udržení normální funkce imunity během a po intenzivním fyzickém výkonu. Předtréninkovka navíc obsahuje 2000 mg BCAA v jedné dávce.

Všechny tyto látky vám mohou společně pomoci probudit skrytý potenciál a podat maximální sportovní výkon. Armageddon stačí smíchat 20-30 minut před cvičením s vodou a v dosahování tréninkových cílů vás již nic nezastaví. Navíc je čistě rostlinného původu a je tak vhodný i pro vegany.

Armageddon a jeho výhody

  • je komplexní předtréninkovka s funkčním složením
  • je ve formě dobře rozpustného prášku
  • obsahuje vysoce kvalitní bulharský Tribulus terrestris
  • má 200 mg kofeinu v jedné dávce
  • příjemně nabudí na trénink
  • přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
  • přispívá k udržení normální funkce imunity během a po intenzivním fyzickém výkonu
  • má vliv na sportovní výkonnost
  • je vhodný pro vegany

Složení

Maltodextrin, citrulin malát, kreatin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), L-leucin, sladidlo (steviol-glykosidy), extrakt Tribulus Terrestris, L-isoleucin, L-valin, L-arginin, kyselina askorbová, bezvodý kofein, borůvkové aroma, barvivo (karmín), extrakt z pepře, emulgátor (arabská guma).

Dávkování

Smíchejte půl až celou odměrku (7,5 g - 15 g) s 250 ml vody v šejkru. Užijte 20-30 min před tréninkem. Pro ověření tolerance ze začátku užijte půl odměrky (7,5 g) a podle potřeb můžete následně před dalším tréninkem užít celou odměrku (15 g).

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (15 g)
Energetická hodnota 63 kJ / 15 kcal
Sacharidy 4 g
z toho cukry 0 g
Vitamín C (kyselina askorbová) 300 mg
Tribulus extrakt (Tribulus terrestris) (nadzemní části a plody) * 500 mg
Extrakt z černého pepře (plod) 10 mg
Kofein bezvodý 200 mg
Citrulin malát 4 g
L-leucin 1 g
L-izoleucin 500 mg
L-valin 500 mg
L-arginin 300 mg
Kreatin 2 g

*obsahuje 60 % saponinu furostanolu (protodioscin)

Upozornění

Doplněk stravy. Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a tmavém místě.

Diskuze
Armageddon - VemoHerb, 300 g, borůvka

Spinner Výpis se aktualizuje...