maxi výprodej

Sun Kiss - BeastPink, 90 kaps.

Dnes si prohlíží 17 zákazníků
do 14 dnů
219 Kč s DPH
190 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:850485
Výrobce: BeastPink
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Sun Kiss - BeastPink, 90 kaps.

Sun Kiss - funkční kapsle určené každému, kdo touží po bronzovém opálení a zdravém vzhledu pokožky

Sun Kiss jsou unikátní kapsle obsahující pečlivě vybrané látky s vlivem na pigmentaci pokožky a udržení jejího zdravého vzhledu. Díky tomu jsou oblíbené zejména mezi lidmi, kteří touží po perfektním bronzovém opálení a zdravé pokožce. Ve složení najdete například mrkvový extrakt, který pravděpodobně znáte spíše v souvislosti s betakarotenem. Jedná se o významný karotenoid, který se vyznačuje svým žluto-červeným zbarvením. Zároveň je také antioxidantem a prekurzorem vitamínu A, jenž má vliv na udržení zdravé pokožky. Možná se k vám dostala známá informace, že kdo chce mít bronzovou pleť, měl by jíst více mrkve. I to je důvod, proč se betakaroten často přidává do doplňků podporujících bronzové opálení.

Svou roli má však v kapslích také l-tyrozin. Jedná se o aminokyselinu, která stojí na samém počátku melanogeneze. Výsledkem tohoto procesu je vytvoření tmavého pigmentu melaninu, který má vliv na zbarvení kůže. Čím více melaninu člověk v těle má, tím je jeho pokožka tmavší. Ve složení si můžete všimnou také zkratky PABA. Jedná se o kyselinu paraaminobenzoovou, která byla dříve běžnou součástí opalovacích krémů. Dnes je oblíbená především u lidí, kteří chtějí podpořit kvalitu a zbarvení pokožky. V doplňku nechybí ani lutein, lykopen a astaxantin. Ty se řadí mezi silné antioxidanty, které pomáhají snižovat oxidační stres a bojovat s volnými radikály, jenž se mohou tvořit i v pokožce vlivem působení UV záření.

Celý komplex je doplněný i o důležité minerální látky, kterými jsou zinek, měď a selen. Zinek má vliv na správnou přeměnu již zmíněného vitamínu A, navíc však pomáhá také udržet zdravé vlasy, nehty a pokožku. Měď pak zase přispívá ke zdravé pigmentaci vlasů a pokožky, svou roli však sehrává také během procesu melanogeneze. Poslední minerální látkou je selen, který má rovněž vliv na udržení zdravých nehtů, vlasů, správné fungování imunity a také pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Pokud se pravidelně opalujete na slunci nebo v soláriu, je tento komplexní doplněk skvělý prostředek k tomu, abyste podpořili výsledný efekt a také pomohli chránit vaši pokožku. Kromě toho však přispívá také k udržení zdravých nehtů, vlasů a správné funkci imunity. Je ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají. Můžete si je vzít snadno s sebou i na dovolenou k moři, kde si budete nejspíš slunce užívat daleko více.

Sun Kiss a jeho výhody

  • určen pro ty, kteří touží po perfektním bronzovém opálení
  • jedná se o komplex betakarotenu, antioxidantů a dalších účinných složek
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • přispívá ke zdravé pigmentaci pokožky a vlasů
  • pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • podporuje správnou funkci imunity
  • vhodný při opalování na slunci i v soláriu
  • je ve formě praktických kapslí

Složení

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), kyselina paraaminobenzoová (PABA), l-tyrozin, lykopen extrakt (5 % lykopen), protispékavé činidlo (stearát hořečnatý), bisglycinát zinečnatý, mrkvový extrakt (Daucus carota) (10 % betakaroten), l-selenomethionin, extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) (80 % lutein), bisglycinát měďnatý, astaxantin (z řas), želatinová kapsle (želatina, Allura červená AC-FD & C červená 40 *, oxid titaničitý).

* Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Dávkování

  • Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 2 kapsle *RI
Mrkvový extrakt (Daucus carota) 30 mg -
- betakaroten 3 mg -
Extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) 10 mg -
- lutein 8 mg -
Lykopen extrakt 40 mg -
- lykopen 2 mg -
Astaxantin 2 mg -
PABA 200 mg -
L-tyrozin 100 mg -
Zinek 10 mg 100 %
Měď 2 mg 200 %
Selen 60 µg 110 %

* Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Diskuze
Sun Kiss - BeastPink, 90 kaps.

Spinner Výpis se aktualizuje...