CASHBACK až 1 450 Kč na oblíbené tiskárny Epson

ADATA HD720 1TB External 2.5" HDD černý

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
skladem v centrálním skladu
1 542 Kč s DPH
1 274 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:850610 (P/N: AHD720-1TU31-CBK)
Výrobce: Adata
Záruční doba: 3 roky

Podrobný popis
ADATA HD720 1TB External 2.5" HDD černý

Externí disk formátu 2,5" s kapacitou 1 TB využívá nejnovějšího připojení USB 3.1. Tento disk je díky své konstrukci odolný vůči otřesům, vodě i prachu, splňuje certifikaci IP68 a také vojenský standard MIL-STD-810G 516.6. Vaše data tak budou dokonale chráněna před jakýmikoliv vlivy. Praktické je též uchycení datového kabelu po obvodu konstrukce.

Externí pevný disk je určen pro přenášení a spolehlivou ochranu všech vašich dat. Pro připojení slouží rozhraní USB 3.1, které také zajišťuje velmi rychlý přenos souborů a zálohování všeho, na čem vám záleží.

Jednoduché připojení

Snadno a rychle jej připojíte nejenom k PC a notebooku, ale také třeba k chytré TV a dalším přehrávačům s USB. Samozřejmostí jsou kompaktní rozměry a nízká váha, abyste disk mohli vzít všude s sebou a pracovat i mimo kancelář, poslouchat hudbu nebo sledovat filmy a fotografie ve vysokém rozlišení nastřádané za dlouhé roky kdykoli budete chtít.

Odolné provedení

O vysokou ochranu vašich dat se stará odolnost proti vniknutí prachu a vody dle normy IP68. Disk je pokryt silikonovým materiálem ve 3 vrstvách, díky čemuž vytváří konstrukci odolnou vůči nárazům a pádům na zem. Tvoří tak ideální úložiště pro časté přenášení, výlety a outdoorové aktivity.

Diskuze
ADATA HD720 1TB External 2.5" HDD černý

Spinner Výpis se aktualizuje...