NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

UVC30 Desktop - videokonferenční kamera

Dnes si prohlíží 20 zákazníků
dočasně nedostupné
5 872 Kč s DPH
4 853 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 1 467 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:850893 (P/N: 10001146)
Výrobce: Well
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
UVC30 Desktop - videokonferenční kamera

UVC30 je nová USB kamera s 4K rozlišením a 3x digitálním zoomem. Kamera je vybavena infračerveným senzorem a rozpoznávání obličeje. Kamera podporuje funkci Windows Hello pro automatické přihlašování do Windows pouze dle rozpoznání obličeje uživatele. Díky ostrému obrazu, přesné reprodukci barev a vysoké obnovovací frekvenci kamera poskytuje reálné videokonference při vysokém rozlišení 4K UltraHD. Díky rozpoznávání obličejů dovede kamera rozpoznat osoby v místnosti a udělat videokonferenci ještě reálnější.

Klíčové vlastnosti a benefity:

Vynikající kvalita obrazu
UVC30 Desktop poskytuje prvotřídní kvalitu obrazu s přirozenou reprodukcí barev, ale také plynulé video s detaily. UVC30 Desktop podporuje vícero rozlišení, včetně 4K / 30FPS, 1080P / 60FPS, 720P / 60FPS přizpůsobených pro různé displeje a aplikace.
Velký úhel zorného pole
Díky horizontálnímu úhlu 120 ° se všichni účastníci sedící před monitorem nebo počítačem dostanou do záběru. Není potřeba tedy kameru nějak složitě polohovat a nastavovat.
Funkce Windows Hello
UVC30 Desktop je certifikována společností Microsoft a podporuje funkci Windows Hello, která slouží ke zvýšení zabezpečení při přihlašování do počítače.
Kvalita hlasu HD
Vestavěný mikrofon rozšiřuje možnosti této kamery. Mikrofon umožňuje zachytávání hlasů až na 3 metry, což znamená více účastníků před kamerou.
Ke kameře si můžete pořídit i konferenční reproduktor s mikrofonem Yealink CP900 nebo Yealink CP700, aby přenášený zvuk např. z notebooku byl kvalitnější.

Diskuze
UVC30 Desktop - videokonferenční kamera

Spinner Výpis se aktualizuje...