NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

Yealink UVC20 Full-HD webkamera

Dnes si prohlíží 13 zákazníků
dočasně nedostupné
2 926 Kč s DPH
2 418 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 731 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:850901 (P/N: 10001268)
Výrobce: Well
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Yealink UVC20 Full-HD webkamera

Výkonná USB webová kamera s 5ti megapixelovým objektivem s Full HD rozlišením, inteligentním nastavením jasu, automatickým ostřením a otočným objektivem. Kompatibilní s prakticky všemi softwarovými videokonferenčními platformami (Teams, Zoom, Webex,...).

Klíčové vlastnosti a benefity:

Příjemný a prémiové video
UVC20 zajišťuje plynulou a jasnou komunikaci s prémiovým videem a zvukovým zážitkem. 5ti megapixelový skleněný displej s FullHD rozlišením poskytuje 1080p HD (1080p@30fps, 720p@30fps) video s maximálně věrným obrazem. Integrovaný mikrofon snímá hlas v úhlu 180° před kamerou a zajišťuje tak křišťálově čistou komunikaci.

Funkce chytrého osvětlení
UVC 20 přichází se skutečně snadným, efektivním a prémiovým videem i ve složitých světelných podmínkách. Díky funkci chytrého osvětlení optimalizuje obraz pro co nejlepší výsledky i při slabém osvětlení nebo zhoršených světelných podmínkách.

Ovládání EPTZ a otočný objektiv
Prostřednictvím softwaru Yealink USB Connect je možné ovládat kameru UVC20. Navíc je možné snadno natáčet objektiv a rychle přepínat video obrazy.

Snadné používání a lehké spuštění
Kamera UVC20 je díky funkci plug-and-play vhodné řešení pro různé videokonfernční platformy nebo aplikace. Díky Yealink USB Connect navíc hostitel získá možnost monitorovat využití kamery, přistupovat k informacím o zařízení, provádět diagnostiky nebo aktualizace FW. To vše ušetří spoustu času a zajistí bezstarostnou správu.

Krytka objektivu a ochrana soukromí
Integrovaná krytka objektiv kamery, zabezpečí videokonferenci a zajistí osobní soukromí. UVC20 je tak spolehlivé a bezpečné zařízení pro použití na osobních počítačích.

Diskuze
Yealink UVC20 Full-HD webkamera

Spinner Výpis se aktualizuje...