NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

Dnes si prohlíží 23 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
11 021 Kč s DPH
9 108 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 2 755 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:851056 (P/N: NSH076)
Výrobce: Nintendo
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

Postavte se výzvě a vyražte na lov se speciální edicí konzole Nintendo Switch ve stylu hry Monster Hunter Rise!
Nová stylová edice Nintendo Switch dorazí do obchodů 26. března a nabídne krom samotné konzole v unikátním provedení a veškerého příslušentví i kód na stažení hry Monster Hunter Rise, DLC Deluxe kit i další bonusový obsah.

O Nintendo Switch:

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C.

O Monster Hunter Rise:

V příběhu Monster Hunter Rise, zasazeného do nindži inspirované oblasti Kamura Village, objevujte místní bohatou faunu i flóru, bojujte s hrozivými příšerami a staňte se tak nejlepším lovcem.

Půl století po poslední katastrofě musí lovci čelit nové děsivé příšeře, která se chystá povstat a uvrhnout celou zemi zpět do chaosu.

Lovte sami nebo se spojte s přáteli*, vyberte si vhodnou zbraň a vydejte se na výpravu s jediným cílem - porazit obrovské příšery!

  • Lokální multiplayer vyžaduje jednu konzoli a jednu kopii hry pro každého hráče. Internetové připojení je nutné pro online hraní. Pro využití online služeb je třeba vytvořit Nintendo Account a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy je uplatňováno. Některé online služby nemusí být dostupné ve všech zemích. Online hraní vyžaduje placené online členství.

Diskuze
Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition

Spinner Výpis se aktualizuje...