NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

SWITCH Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

Dnes si prohlíží 14 zákazníků
do 5 dnů
1 134 Kč s DPH
937 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:851067 (P/N: NSS212)
Výrobce: Nintendo
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
SWITCH Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

Boxujte do rytmu známých hitů!
Vstaňte z gauče a hýbejte se pomocí zábavných cvičení ve stylu boxu do rytmu známých hitů. Upravte si cvičení dle svého a nastavujte si své vlastní cíle. Nezáleží na tom, zda jste doma sami či s přáteli, nebo dokonce někde na cestách. Cvičit můžete kdykoliv a kdekoliv s konzolí Nintendo Switch!

Přijděte na kloub boxování, zatímco postupně odemykáte 20 instrumentálních verzí známých hitů. Popadněte ovladače Joy-Con a provádějte údery a dřepy. Cvičením zapojíte celé tělo - žádné další vybavení není třeba.

Denní tréninky trvají 10-40 minut a volit můžete mezi normálním a rychlým módem. Hra odhadne vaše BMI i kolik kalorií jste za den spálili, takto můžete jednoduše sledovat váš posun. Vyberte si z široké nabídky trenérů a upravujte jejich vzhled stále novými outfity. Postupem času odemknete více písní i obtížnější tréninkové sety. Pro společné cvičení s kamarádem můžete využít dvě sady ovladačů Joy-Con, případně sdílet jeden pár. Cvičit můžete společnou souhrou nebo se navzájem vyzvat a ukázat, kdo je na tom lépe!

Diskuze
SWITCH Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

Spinner Výpis se aktualizuje...