NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

SWITCH Monster Hunter Rise

Dnes si prohlíží 15 zákazníků
do 5 dnů
1 319 Kč s DPH
1 090 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:851078 (P/N: NSS452)
Výrobce: Nintendo
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
SWITCH Monster Hunter Rise

Postavte se výzvě a vyražte na lov! Monster Hunter Rise, nejnovější přírůstek do populární RPG série, míří na Nintendo Switch!
V příběhu Monster Hunter Rise, zasazeného do nindži inspirované oblasti Kamura Village, objevujte místní bohatou faunu i flóru, bojujte s hrozivými příšerami a staňte se tak nejlepším lovcem.

Půl století po poslední katastrofě musí lovci čelit nové děsivé příšeře, která se chystá povstat a uvrhnout celou zemi zpět do chaosu.

Lovte sami nebo se spojte s přáteli*, vyberte si vhodnou zbraň a vydejte se na výpravu s jediným cílem - porazit obrovské příšery!

Díky zbrusu novým herním mechanikám jako "Wire Action" nebo svému psímu společníkovi jménem Palamute se můžete těšit na vylepšený bojový systém, kterým se série Monster Hunter proslavila.

Naučte se různé techniky lovu, odhalte stará tajemství a zachraňte svět před téměř jistou zkázou.

Monster Hunter Rise vychází na Nintendo Switch 26. března 2021.

  • Lokální multiplayer vyžaduje jednu konzoli a jednu kopii hry pro každého hráče. Internetové připojení je nutné pro online hraní. Pro využití online služeb je třeba vytvořit Nintendo Account a přijmout příslušná ujednání. Nintendo Account Privacy je uplatňováno. Některé online služby nemusí být dostupné ve všech zemích. Online hraní vyžaduje placené online členství.

Diskuze
SWITCH Monster Hunter Rise

Spinner Výpis se aktualizuje...