NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

SWITCH Mario Golf: Super Rush

Dnes si prohlíží 16 zákazníků
do 5 dnů
1 319 Kč s DPH
1 090 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:851089 (P/N: NSS426)
Výrobce: Nintendo
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
SWITCH Mario Golf: Super Rush

Odpalujte míčky s rodinou a přáteli v doposud největší Mario Golf hře

Vydejte se na odpaliště až se třemi dalšími hráči (lokálně* nebo online**) a hrajte golf se známými postavami z Mushroom Kingdom. Hra kromě tradičního golfu nabídne několik dalších herních režimů jako Speed Golf či příběhový mód. Intuitivní pohybové i tradiční tlačítkové ovládání v kombinaci s dalšími novými funkcemi usnadní hraní Mario Golf: Super Rush novým i zkušeným hráčům.

Švihejte v jednu a tu samou chvíli v režimu Speed Golf

Odpalujte v jeden moment až se třemi dalšími háči a snažte se dostat míček do jamky jako první. Překonejte a vyrušte ostatní soupeře se speciálními údery. Takový Mario může míčky ostatních hráčů odfouknout!

Stoupejte na golfovém žebříčku v příběhovém módu

Přihlašte svoji Mii postavu do golfového tréninku v prestižním golfovém klubu a pracujte na tom, aby se z nováčka stal profesionál! Soupeřit budete s postavami z Mushroom Kingdom a získavat při tom zkušenostní body. Vylepšujte statistiky síly, pohybu a rotace. Vaši postavu můžete přenést i do ostatních herních režimů.

Mario Golf: Super Rush dorazí na Nintendo Switch 25. června.

  • Další hry, konzole a/nebo příslušenství mohou být vyžadovaného pro multiplayerové režimy. Hry, konzole a některé příslušenství je prodávané samostatně.
  • *Členství Nintendo Switch Online (prodavané samostatně) a Nintendo Account jsou vyžadovaná pro online funkce. Nemusí být dostupné ve všech zemí. Internetové připojení je vyžadováno pro online funkce. Platí příslušné podmínky. https://www.mojenintendo.cz/switch/online

Diskuze
SWITCH Mario Golf: Super Rush

Spinner Výpis se aktualizuje...