NOVINKY z kolekce JOOP s akční slevou!

PS4 - Sonic Colours Ultimate

Dnes si prohlíží 18 zákazníků
skladem v centrálním skladu
979 Kč s DPH
809 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:851113 (P/N: 5055277038237)
Výrobce: Sega
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
PS4 - Sonic Colours Ultimate

Datum vydání: 7.9.2021

Připojte se k Sonicovi v superrychlém dobrodružství svého života! Zlý Dr. Eggman vybudoval gigantický mezihvězdný zábavný park, plný neuvěřitelných barevných atrakcí - ten je ale napadnut mimozemskou rasou zvanou "Wisp". Využijte rychlost blesku, osvoboďte Wisps a poznejte tajemství jejich úžasné síly. Prozkoumejte šest jedinečných barevných světů, které jsou plné nepřítel a překážek, které musíte překonat.

SONIC RYCHLOST A NON-STOP AKCE - zrychlete na adrenalinovou super rychlost, projeďte si barevné světy a manévrujte přes nebezpečné překážky.

MEZIHVĚZDNÝ ZÁBAVNÍ PARK - prozkoumejte pohlcující dobrodružství jako je Sweet Mountain plná nádherných sladkostí nebo Akvarijní park plný mořského života a nespočet bazénů - to vše kolem tajemného astro-zábavního parku.

SÍLA WISP - transformujte Sonica pomocí Wisp a využijte velkolepou mimozemskou sílu a porazte tak nepřátelé a odhalte jejich tajemství.

LEPŠÍ NEŽ KDY JINDY - kompatibilní s konzolemi nové generace a vylepšenou grafikou, 60 fps a lepší ovládací prvky.

REŽIM "RIVAL RUSH" - vyzkoušejte své dovednosti a vydejte se s Metal Sonic. Překonejte rekordy a vyhrávejte, abyste si odemkli odměny.

Diskuze
PS4 - Sonic Colours Ultimate

Spinner Výpis se aktualizuje...