Pěstujte bez chemie i Vy s osvědčenými produkty Natura!

Planet MGB-LX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 20km, SM/MM 1310nm, LC konektor, DDM

Dnes si prohlíží 17 zákazníků
dočasně nedostupné
500 Kč s DPH
413 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:853017 (P/N: MGB-LX)
Výrobce: PLANET Technology
Záruční doba: 38 měs.

Podrobný popis
Planet MGB-LX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 20km, SM/MM 1310nm, LC konektor, DDM

PLANET MGB-LX

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000BASE-LX, LC konektor, singlemode, DDM. Max. dosah 20 km. Vlnová délka 1310 nm. Podpora DDM.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000BASE-LX, IEEE82.3z. LC konektor, pro Single Mode vlákna.
Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Single Mode

Dosah spojení: až 20 km

Diskuze
Planet MGB-LX, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 20km, SM/MM 1310nm, LC konektor, DDM

Alternativní produkty

Spinner Výpis se aktualizuje...