Nakupujte s nízkou cenou poštovného!

Tenda W20E WiFi Hotspot AC1350 Gigabit Router, 1xWAN, 2xWAN/LAN, 1xLAN, VPN,IPv6, Captive portal,Kov

Dnes si prohlíží 5 zákazníků
do 5 dnů
1 345 Kč s DPH
1 111 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:861682 (P/N: W20E)
Výrobce: Tenda
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Tenda W20E WiFi Hotspot AC1350 Gigabit Router, 1xWAN, 2xWAN/LAN, 1xLAN, VPN,IPv6, Captive portal,Kov

AC1350 Dual-Band Wi-Fi Hotspot router 802.11 ac wave 2/a/b/g/n, až 1317 Mb/s, 1x GWAN, 2x GWAN/GLAN, 1x GLAN, 5x anténa 6 dBi. (2,4GHz 450Mbps + 5GHz 867Mbps), Captive portal, IPv6, VPN Server / Client, Multi WAN balance, kontrolér pro AP Tenda, DDos + ARP attack protection, DDNS.

Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál.

Popis produktu
Dvoupásmový bezdrátový WiFi Hotspot gigabitový router pracující souběžně v pásmu 2,4GHz (450 Mb/s) a 5GHz (867Mb/s), celková rychlost WiFi až 1317 Mb/s, standardy WiFi 802.11ac/a/b/g/n, multi WAN balance 1x GWAN, 2x GWAN/GLAN, 1x GLAN, QoS, zabezpečení WPA/WPA2-PSK, vlastní Captive portal (stránka pro vlastní přihlášení např. pro hotely), 5x anténa 6 dBi. Router umí spravovat Access Pointy Tenda i9, i21, i24, i25 a další. IPv6 adresace a VPN server/Client, WiFi pro návštěvy a mnoho dalších funkcí. Zabezpečení díky DDoS protection, ARP attack protection, DDNS a další.

Tento router je ideálním řešením do kanceláří, hotelů, větších domů a dalších společností. Podpora až 3 x GWAN rozhraní pro sdílení konektivity více poskytovatelů Internetu nebo pro zálohu. Uživatel si může jednoduše vytvořit vlastní Captive portal pro přístup dle uživatelů a podporuje IPv6 a VPN server. Kovový obal, uchycení na stěnu. V kombinaci s velkým výběrem zabezpečení je ideálním WiFi routerem pro vaši práci i zábavu.

Perfektní spolehlivost připojení díky 3x Gigabitovým WAN konektorům
Díky třem gigabitovým WAN portům je možné připojit až 3 různé poskytovatele Internetu a využít tak maximální rychlosti a spolehlivosti připojení k Internetu. Router může zatížení konektivity Internetu buď rozložit do všech třech linek nebo vybrat hlavní a ostatní pak jako záložní. Router podporuje WiFi standardy 802.11 ac wave 2/a/b/g/n a je tak univerzálním řešením vaší bezdrátové sítě. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější prostředí. Porty umí pracovat různorodě jak uživatel potřebuje, v konfiguraci 1x GWAN, 2x GWAN / GLAN, 1x GLAN je nastavení opravdu individuální.

WiFi kontrolér pro Tenda Access pointy
Tenda W20E umí navíc spravovat další Access Pointy Tenda. Je možné tak do jedné sítě zapojit další Access Pointy Tenda i9, i21, i24, i25 a další a centralizovaně je spravovat, nastavovat, aktualizovat apod.

Podpora 2,4GHz a současně 5GHz
Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení: - 2,4GHz: prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. - 5GHz: hraní náročných Online her, HD / FullHD / 4K / 8K streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí pěti 6 dBi antén. Součástí je nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť.

IPv6, QoS, SMART Bandwidth Control
Router je plně kompatibilní s nejnovější verzí Internet protokolu IPv6. Díky tomuto je možné využívat další služby vašeho poskytovatele Internetu, a router je s IPv6 plně připraven na přenos dat a prohlížení webových stránek i v budoucnu. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. Pokročilé QoS je navíc doplněno o novější funkci "Smart Bandwidth Control" díky které dochází opravdu k chytrému zatížení sítě pro co nejlepší zajištění veškerých služeb.

Přístup do sítě díky Captive portálu
Router podporuje základní nebo vlastní Captive portal. Velkou výhodou je že užvatel nemusí nic "programovat". Nastavení je jednoduché a hotové během několika minut. Kromě základního nastavení s logem Tenda a defaultním pozadí je možné nastavit: autentifikace (Kliknutím na potvrzovací tlačítko / Jméno + heslo / Email / Facebook). Dále se nastavuje čas jak dlouho má být uživatel přihlášen, pro kabelové i WiFi připojení zvlášť. Logo - nahrání vlastního loga do 30kB. Titulek - vlastní uvítací text. Obrázek na pozadí - vlastní obrázek 16:9 do 200kB. A navíc je možné nastavit webovou stránku která se má zobrazit po přihlášení.

VPN Server / Port forwarding / DMZ
Tenda W20E také vyniká plnou funkcí VPN Server. Podporuje PPTP server a L2TP server, dále PPTP Client, L2TP client a IPsec vše včetně kompletního nastavení. Navíc funkce Virtual Server, Port forwarding a DMZ díky kterým je možné nastavení další virtuálních portů apod.

Zabezpečení, DDNS, Firewall
W20E podporuje velké možnosti zabezpečení, WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Router má možnost nastavení DDNS pro NoIP, DynDNS, Oray a Gnway. Dále funkce filtrace zařízení v síti a Captive portal, Facebook authentication, IP / Mac / URL filter, IP-Mac binding, Any IP, ARP attack protection (ARP defense, ARP Broadcast Interval), DDoS protection (ICMP, UDP, SYN Flood threshold), IP attack protection (IP Timestamp, IP Security, IP Stream, IP Record route, IP Loose Source, Rouge IP option), Block WAN ping.

Technické parametry
Wi-Fi standardy: IEEE 802.11ac wave 2/a/n 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Bezdrátové režimy: Wireless Router
Přenosová rychlost: 5GHz: až 867Mbps, 2.4GHz: až 450Mbps
DHCP: DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Reservation
Základní funkce: SSID Broadcast: Enable/Disable
Virtuální server: Port Forwarding, DMZ Host, UPnP
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, rodičovská kontrola
Firewall a další: IP / MAC / URL filter, IP-Mac binding, Any IP, ARP attack protection (ARP defense, ARP Broadcast Interval), DDoS protection (ICMP, UDP, SYN Flood threshold), IP attack protection (IP Timestamp, IP Security, IP Stream, IP Record route, IP Loose Source, Rouge IP option), Block WAN ping, Black/White List, MAC Clone, Static Routing, System Log, Network Time, Backup/Restore Settings, IPv6 protokol, online aktualizace Firmware
DDNS: NoIP, DynDNS, Oray a Gnway
VPN: PPTP server, L2TP server, PPTP Client, L2TP client, IPsec
Způsob ovládání: HTTP, Remote web management
QoS: 802.11e WMM, Smart Bandwidth Control
Rozhraní: 1x tlačítko Reset, 1x GWAN, 2x GWAN / GLAN, 1x GLAN (10 / 100 / 1000Mbps)
LED indikace: 1x Sys, 1x WiFi
Napájení: 12 V DC, 1500 mA
Maximální spotřeba: 15W
Maximální počet uživatelů: 100 (lze navýšit pomocí dalších AP)
Maximální počet uživatelů přes WiFi: 60 (lze navýšit pomocí dalších AP)
Captive portal: 50 účtů nebo univerzální
Bandwidth control: Manual, Smart bandwidth control
Anténa: 5x 6 dBi
Provedení: indoor, desktop
Chlazení: pasivní
Montáž na stěnu: ano
Provozní teplota: 0° až 40 °C
Rozměry (v x š x h): 225 x 135 x 30 mm

Obsah balení
1x Tenda W20E
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN, atd.)
1x Napájecí adaptér (12V DC, 1500 mA)

Více informací na www.tenda.cz

Parametry
Tenda W20E WiFi Hotspot AC1350 Gigabit Router, 1xWAN, 2xWAN/LAN, 1xLAN, VPN,IPv6, Captive portal,Kov

  • Funkce: WiFi router
  • Wi-Fi standard: Wi-Fi 2,4 GHz, Wi-Fi 6 (802.11ax)
  • Rychlost LAN: 1000 Mbit (1 Gbit)
  • Počet LAN portů: 4 až 5 portů

Diskuze
Tenda W20E WiFi Hotspot AC1350 Gigabit Router, 1xWAN, 2xWAN/LAN, 1xLAN, VPN,IPv6, Captive portal,Kov

Spinner Výpis se aktualizuje...