Využijte nízké ceny poštovného

Logitech RALLY BAR White

DOPRAVA ZDARMA
dočasně nedostupné
80 944 Kč s DPH
66 896 Kč bez DPH
-
+
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:864937 (P/N: 960-001323)
Výrobce: Logitech
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Logitech RALLY BAR White

Rally Bar je videokonferenční nástroj typu vše v jednom se skvělou 4K optikou (5X optický zoom), automatickým zaměřováním kamery zvukovým pokrytím pro středně velkou konferenční místnost. Integrované komponenty: 6 x mikrofon s funkcí tvarování paprsku, PTZ kamera, 2 x reproduktor, AI hledáček, systém pro správu kabelů, stojan na stůl, Logitech CollabOS. Rozhraní: 2 x HDMI out, 1 x HDMI in, USB 3. 0 (: 3x Type A, 1x Type C), 1 x 10/100/1G ethernet, WiFi: 802.11a/b/g/n/ac (MIMO), externí vstup pro mikrofon, Bluetooth ovladač.

Zajistí tu nejlepší videokonferenci: Logitech Rally Bar

Rally Bar je všestranný multimediální nástoj pro středně velké místnosti. Připojte se prostřednictvím USB k prakticky libovolnému počítači PC nebo Mac bez nutnosti instalace dalšího softwaru.

Za pomoci umělé inteligence, lidského vnímání a motorizovaného otáčení, naklápění a zoomu se panel Rally Bar přizpůsobuje dynamice konference a zaměřuje kameru na dění v místnosti.

Hlavní přednosti

  • Monitorujte a spravujte zařízení konferenční místnosti z jediné platformy pomocí služby Logitech Sync
  • Inteligentní kamera
  • Vylepšený zvuk s mnoha pokročilými funkcemi
  • Snadné používání

Zahajte svou konferenci pouhým dotykem díky snadnému připojení panelu Rally Bar k vámi nakonfigurovanému řešení pro místnosti.

Udržujte kameru zaměřenou na účastníky konference pomocí inteligentního hledáčku, který využívá funkci přehledu o záběru s cílem optimalizovat automatické zaměřování a ovládání kamery RightSight.

Skvělý vzhled

Vylepšete průběh konferencí díky vysoce kvalitnímu obrazu, vynikajícím barvám a výjimečné optické věrnosti.

Užijte si také skvělý zvuk díky pokročilé technologii, která poskytuje vysoký výkon a zajišťuje, že každý hlas je dobře srozumitelný.

Technologie pro vylepšení zvuku

Optimalizace: automatické vyrovnávání znělých a jemných hlasů – a zároveň potlačení nechtěného hluku – pomocí technologie RightSound na principu umělé inteligence, která se v průběhu času zlepšuje

Adaptivní formování paprsku: zaměření na aktivního řečníka pomocí vysoce přesných mikrofonů s formováním paprsku

Plně duplexní: uslyšíte a bude vás zároveň slyšet díky excelentní, plně duplexní komunikaci

Přidejte další mikrofony (prodáváno zvlášť): snadno vyhovte potřebám větších skupin a prostorů, počínaje dosahem snímání mikrofonu 4,57 m s možností rozšíření až na tři stolní mikrofony Rally (liší se v závislosti na prostředí)

Klíčové vlastnosti

  • Výkonný videokonferenční nástroj typu vše v jednom
  • 4K optika (5X optický zoom)
  • Automatické zaměřování kamery
  • Zvukové pokrytí pro středně velkou konferenční místnost
  • Integrované komponenty: 6 x mikrofon s funkcí tvarování paprsku, PTZ kamera, 2 x reproduktor, AI hledáček, systém pro správu kabelů, stojan na stůl, Logitech CollabOS
  • Rozhraní: 2 x HDMI out, 1 x HDMI in, USB 3. 0 (: 3x Type A, 1x Type C), 1 x 10/100/1G ethernet, WiFi: 802.11a/b/g/n/ac (MIMO), externí vstup pro mikrofon, Bluetooth ovladač

Diskuze
Logitech RALLY BAR White

Spinner Výpis se aktualizuje...