Akční cena dopravy!

Postřikovač zahradní zádový Marolex Titan, 16l

do 14 dnů
2 173 Kč s DPH
1 796 Kč bez DPH
-
+
PlatímPak - platba až za 30 dnů Odložená platba PlatímPak
Zaplaťte za nákup až za 30 dní bez navýšení. Rychlé schválení, bez dokladů.
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 543 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:868630
Výrobce: Nepřiřazeno
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Postřikovač zahradní zádový Marolex Titan, 16l

Velmi moderní a lehký zádový postřikvač využijete všude tam, kde potřebujete stálý tlak a dostatek kapaliny k ochranným a ošetřujícím pracím například v sadech. Neinvazivní upevnění základny nádrže zaručuje jeho těsnost v důsledku odstranění montážních otvorů. Toto řešení zaručuje integritu nádrže, což zabraňuje netěsnostem tradičně používaných spojů. Skleněné prvky ve ventilech čerpadla (GVS) jsou odolné vůči chemickým činidlům, což zajišťuje dlouhodobý provoz čerpadla. Sklo je materiál odolný vůči téměř jakémukoli typu chemikálií, právě proto bylo použito v patentované konstrukci čerpadla. Dodatečná těsnění použitá v postřikovačech zvyšují bezpečnost práce a snižují riziko úniku na spojích.

Marolex se zaměřuje na ergonomii a pohodlí uživatele, proto vytvořili měkké vodotěsné nosné popruhy, které zaručují pohodlí a přizpůsobení tvaru těla. Plynulá regulace umožňuje optimálně nastavit délku a uspořádání popruhů na různou výšku a rozměry těla uživatele.

Všechny hadice postřikovačů jsou vybaveny přídavnou vnitřní výztuží, zvyšující odolnost vůči tlaku a vnějším vlivům. Třívrstvá konstrukce je odolná proti ohybu, praskání a protahování.

Trysky mají hladké nastavení úhlu rozstřiku z velmi širokého na jediný proud. Vše, co potřebujete, je jedna tryska, která může být použita pro zavlažování i zamlžování.

Všechny teleskopické trysky jsou vybaveny ochranou proti prachu APS, která zabraňuje vniknutí nečistot do trysky. Díky takovému řešení jsou považovány za jedno z nejspolehlivějších zařízení tohoto typu na trhu.

Dávkovací ventil integrovaný s rukojetí Marolex umožňuje pohodlnější práci. Zámek snižuje zátěž svalů ruky při dlouhé práci s postřikovačem. Stiskem a posunutím tlačítka dávkovacího ventilu dopředu zamknete v otevřené poloze, aniž byste museli držet tlačítko stisknuté.

Široký výběr příslušenství.

Balení

  • 80-125 cm teleskopická tyč
  • dávkovací ventil s možností zajištění polohy
  • plnicí filtr
  • 2 trysky s nastavitelným úhlem paprsku MR1.5, MR1.0
  • silikonové mazivo
  • element teleskopické trubky postřiku R107
  • element teleskopické trubky upínací kroužek R106
  • vnitřní filtr v klice
  • hadice vyztužená PVC
  • popruh na nošení

Diskuze
Postřikovač zahradní zádový Marolex Titan, 16l

Spinner Výpis se aktualizuje...