ELEKTRICKÝ GRIL TEFAL GC706D34

Dnes si prohlíží 11 zákazníků
skladem v centrálním skladu
3 825 Kč s DPH
3 161 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 956 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:878058 (P/N: 3016661151071)
Výrobce: Tefal
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
ELEKTRICKÝ GRIL TEFAL GC706D34

Máte chuť na grilované pochoutky, ale ještě nemáte svůj gril? Nezoufejte. Společnost Tefal přináší nový elektrický kontaktní gril GC706D34 s kovovým tělem a stylovým designem. Gril má jednoduché ovládání, šikovnou rukojeť a odnímatelné lité plotny s nepřilnavým povrchem, takže na něm můžete připravovat bez obav všechny druhy surovin. Nemusíte mít strach, že maso či zeleninu připálíte. Díky šesti nastavitelným programům si zvolíte typ potraviny a o zbytek se již chytrý pomocník postará sám. Grilovat navíc můžete jak v kuchyni, tak na zahradě.

Režim přesného grilování

Díky režimu přesného grilování ocení model GC706D34 i náročnější uživatelé. Gril dokáže při výkonu 2 000 W naprosto přesně připravit steak tak, jak ho máte rádi. Stačí si zvolit jeden ze tří stupňů propečení – krvavý, medium, nebo dobře propečený, a přístroj vás již sám upozorní, kdy je pokrm hotov. Přebytečný tuk a šťáva pak odtékají do odnímatelné nádoby, kterou společně s pečicí plotnou můžete dát bez obav do myčky.

 

Klíčové vlastnosti:

 • 6 různých režimů
 • Snadné čištění díky odnímatelné nádobce na tuk
 • Vysoký výkon
 • Na stupeň přesné grilování

Specifikace:

 • Automatické grilování masa od krvavého po dobře propečené
 • 6 automatických programů (hamburgery, drůbež, sendviče, klobásy, červené maso, ryby) + režim rozmrazování
 • 5 úrovní propečení: krvavé, středně krvavé, středně propečené, propečené, velmi propečené
 • Příprava řízená automatickým čidlem
 • Automatické měření tloušťky přizpůsobí přípravu podle tloušťky a množství
 • Příkon: 2 000 W
 • Litinové plotny
 • Tác na šťávu a plotny lze mýt v myčce
 • Grilovací plocha 600 cm2

Gril od Tefalu vám připraví lahodné steaky i křupavé zapečené tousty.

 

5 úrovní propečení

Nastavte si parametry grilování na míru svým preferencím a konkrétnímu jídlu. Grilu nechybí šest automatických programů, pět LED indikátorů, manuální režim a pět nastavitelných teplot, díky kterým budete moci snadno a rychle připravit širokou škálu pokrmů.

Automatické nastavení

Gril dokáže automaticky změřit tloušťku grilovaného masa. V kombinaci s automatickými programy (hamburgery, drůbež, sendviče, klobásy, červené maso, ryby) upraví parametry grilování, abyste si mohli vychutnat vždy perfektní výsledky a lahodné pokrmy. Dokáže si upravit teplotu i délku grilování.

Dokonalé grilování

Připravte si steaky tak, jak je máte nejraději. Vyberte si z nabídky pěti úrovní propečení masa, a to krvavé, středně krvavé, středně propečené, propečené a velmi propečené. Nemusíte již kontrolovat teplotu – gril vás vždy upozorní, jakmile je dosaženo vámi zvolené teploty a maso je připravené k ochutnání.

Přesné výsledky

Automatické čidlo řídí přípravu vašich pokrmů. Můžete se tak věnovat dalším činnostem, nebo jen tak relaxovat hrami a povídáním s rodinou a přáteli. Gril vám dá vědět, kdy je jídlo hotové, abyste ho mohli ihned začít servírovat.

Vysoký výkon

Díky vysokému výkonu 2 000 W se gril dokáže rychle zahřát. Během svého chodu si udrží stabilně vysokou teplotu a připraví vaše pokrmy v rekordně krátké době. To ocení především ti, kteří se chystají vychutnat si lahodné čerstvě připravené jídlo a musí čelit nepříjemnému kručení v žaludku.

Snadné čištění

Po skončení používání nechte gril vychladnout. Poté vyjměte lité plotny s nepřilnavým povrchem i nádobku na tuk, abyste si tím výrazně usnadnili čištění grilu. Odnímatelné příslušenství můžete vložit do myčky, takže nemusíte dokonce ani ztrácet čas ručním mytím. Gril bude v mžiku čistý a připravený k dalšímu použití.

Diskuze
ELEKTRICKÝ GRIL TEFAL GC706D34

Spinner Výpis se aktualizuje...