Využijte nízké ceny poštovného

TrueLife AquaFloss Lite

skladem v centrálním skladu
1 078 Kč s DPH
891 Kč bez DPH
-
+
PlatímPak - platba až za 30 dnů Odložená platba PlatímPak
Zaplaťte za nákup až za 30 dní bez navýšení. Rychlé schválení, bez dokladů.
Náš kód:894029 (P/N: TLAQFL)
Výrobce: Noname
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
TrueLife AquaFloss Lite

Truelife AquaFloss Lite
Ústní sprcha k čištění mezizubních prostor

Věděli jste, že 95 % zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech? Jejich pravidelným čištěním lze předejít nejen zubnímu kazu, ale i zánětu dásní nebo paradentóze. Ústní sprcha TrueLife AquaFloss Lite slouží ke každodennímu efektivnímu čištění mezizubních prostor. Technologie StreamTrue® při správném použití sprchy zajistí odstranění až 99 % zubního plaku a vyčistí vaše zuby tak, jak to samotný kartáček nikdy nedokáže. Díky kompaktnímu designu a výdrži baterie ji můžete mít neustále s sebou. Její používání je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Sprcha nabízí 3 režimy čištění s různými intenzitami tlaku včetně režimu Pulse s technologií PulseTrue®, díky které přístroj masíruje dásně, prokrvuje je a napomáhá tak jejich regeneraci.

Kompletní dentální hygiena snadno a šetrně
Používání AquaFloss Lite je mnohem snazší a šetrnější, než čištění pomocí zubní nitě a mezizubních kartáčků, které navíc musíte pravidelně dokupovat. Stačí naplnit nádržku ústní sprchy AquaFloss Lite vodou a zvolit jeden ze tří režimů. Proud vody a vzduchu pronikne i do nejmenších prostor a účinně odstraní zubní plak, zbytky jídla i bakterie. Ovládání sprchy je snadné a vyžaduje minimum nácviku.

Kompaktní design a chytré funkce
Díky kompaktnímu designu si AquaFloss Lite můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní, nabíječku tak nemusíte případně brát s sebou ani na dovolenou. Nabíjecí kabel je zakončen USB konektorem, takže sprchu můžete pohodlně nabíjet například z powerbanky. Ústní sprcha Aquafloss Lite je vybavena časovačem a funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim.

Prevence zubního kazu a zánětu dásní
U AquaFloss Lite máte na výběr ze 3 režimů, díky kterým si čištění zubů plně přizpůsobíte. Do nádržky můžete kromě vody nalít i ústní vodu pro extra porci svěžesti a hygieny. Tryska sprchy je otočná o 360 stupňů a dostane se i do těch nejmenších mezizubních prostor, odkud odstraní až 99 % zubního plaku. Spolu s kartáčkem snižuje riziko vzniku zubního kazu i zánětu dásní a ušetří vás nepříjemných návštěv stomatologa i nečekaných výdajů.

Technologie StreamTrue®
Mikrobublinky vytvořené z vody a vzduchu jsou pod vysokým tlakem vháněny do mezizubních prostor a tím účinně odstraní až 99 % zubního plaku a nečistot z těžko přístupných míst.

Technologie PulseTrue®
Přístroj je schopný v režimu Pulse vytvářet pulsní vlny, které snižují a zvyšují intenzitu proudění vody. Díky tomu masíruje dásně, prokrvuje je a napomáhá tak jejich regeneraci.

Vysoký tlak až 120 PSI
Super silný tlak zajistí odstranění až 99 % zubního plaku. Zároveň čištění šetrnější než čištění pomocí zubní nitě nebo mezizubního kartáčku.

Nádržka 200 ml
Nádržka o objemu 200 ml vystačí na vyčištění celého chrupu a zároveň je dostatečně kompaktní. Kromě obyčejné vody jí můžete naplnit ústní vodou pro extra svěžest.

Kompaktní design
Díky kompaktnímu designu si AquaFloss Lite můžete vzít kamkoliv s sebou.

Funkce Paměť
Sprcha AquaFloss Lite je vybavena funkcí Paměť, která si pamatuje naposledy použitý režim.

Snadné plnění
Nádržku stačí otevřít, nalít obyčejnou nebo ústní vodu, zaklapnout a sprcha je připravena k použití.

Časovač
Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne.

Vhodné na cestování
Na jedno nabití vydrží baterie 14 dní a díky USB kabelu lze nabít z powerbanky nebo notebooku. Je tak ideální na cestování.

Otočná hlavice 360°
Hlavice trysky je otočná o 360 stupňů, takže snadno vyčistí všechna zákoutí vašich úst.

3 režimy čištění
Režim Daily je určen k běžnému každodennímu čištění, režim High zvolte pro hloubkové čištění a o příjemnou masáž zubů a dásní, se postará režim Pulse.

Vodotěsný design
Díky vodnímu krytí IPX7 se nemusíte bát použít ústní sprchu například i ve sprše.

Parametry
Objem nádržky: 200ml
Průměr trysky: 0.6 mm
Výdrž baterie: 30 dnů
Počet módů: 3 – Daily, High, Pulse
Počet trysek v balení: 2
Doplňkové trysky: Station (Standard, Dental Plaque, Orthodontic, Periodontal)
Voděodolnost: IPX7
Nabíjení: USB
Rozměry: 78 mm × 225 mm × 67 mm
Hmotnost: 322 g

Obsah balení
Ústní sprcha AquaFloss Lite
2× trysky Standard
USB kabel
Návod

Diskuze
TrueLife AquaFloss Lite

Spinner Výpis se aktualizuje...