Nakupujte s nízkou cenou poštovného!

XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Mineral Camo SE

Dnes si prohlíží 11 zákazníků
NOVINKA
skladem v centrálním skladu
1 470 Kč s DPH
1 215 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:902026 (P/N: QAU-00074)
Výrobce: Microsoft
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Mineral Camo SE

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10/11, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, Mineral Camo Special Edition, zahrnující odvážný kamuflážní vzor minerální modré, světle fialové, akvamarínové a tmavě fialové

Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač Xbox – Mineral Camo Special Edition, zahrnující odvážný kamuflážní vzor minerální modré, světle fialové, akvamarínové a tmavě fialové. Užívejte si moderní tvarované povrchy a rafinovanou geometrii pro lepší pohodlí během hraní. Udržte cíl v hledáčku díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu. S novým tlačítkem Sdílet můžete snadno zaznamenávat a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a spousta dalšího obsahu. Připojte se pomocí portu USB-C® pro přímé zapojení ke konzoli a počítači. Přihrádka na baterie typu AA je na zadní straně. Získejte výdrž na baterie až 40 hodin. Do 3,5mm zvukového konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka. K namapování tlačítek a vytvoření vlastních profilů ovladače pro své oblíbené hry použijte aplikaci Xbox Accessories. Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X a Xbox One, počítači s Windows nebo telefony a tablety s Androidem nebo iOS.

Nová úroveň hraní
Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač Xbox – Mineral Camo Special Edition, zahrnující odvážný kamuflážní vzor minerální modré, světle fialové, akvamarínové a tmavě fialové. Získejte výdrž na baterie až 40 hodin.

Vlastní mapování
Přizpůsobte si ovladač namapováním vlastních tlačítek pomocí aplikace Xbox Accessories. Navíc do 3,5mm zvukového konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka.

Miřte přesně
Zaměřte se na cíl díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, bočních tlačítkách a zadním krytu baterií. Připojte se pomocí portu USB-C® pro přímé zapojení ke konzoli a počítači. Přihrádka na baterie typu AA je na zadní straně.

Technologie Xbox Wireless a Bluetooth®
Zahrnuje technologie Xbox Wireless a Bluetooth® pro bezdrátové hraní na podporovaných konzolích, počítačích s Windows a telefonech a tabletech se systémy Android a iOS.

Tlačítko Sdílet
S novým tlačítkem Sdílet můžete snadno zaznamenávat a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a spousta dalšího obsahu.

Specifikace:

  • Skvěle funguje se všemi konzolemi Xbox Series X|S a Xbox One
  • Technologie Xbox Wireless a Bluetooth® pro hraní na počítačích a mobilních zařízeních
  • Vlastní mapování tlačítek
  • Strukturovaný povrch na spouštích
  • Port USB-C
  • Vyhrazené tlačítko Sdílet
  • Strukturovaný povrch na tlačítkách a zadní straně
  • Hybridní směrový ovladač
  • Speciální edice

Diskuze
XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Mineral Camo SE

Spinner Výpis se aktualizuje...