MECOOL KM6 Deluxe Multimediální centrum Android TV 10 certifikace Go

Dnes si prohlíží 11 zákazníků
do 5 dnů
2 720 Kč s DPH
2 248 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 680 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:902088
Výrobce: Mecool
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
MECOOL KM6 Deluxe Multimediální centrum Android TV 10 certifikace Go

Oficiální box s operačním systémém Android TV pro televizory certifikovaný Googlem a podporou nejnovějšího kodeku AV1, nástupce HEVC. Exluzivní model s navýšenou operační pamětí 4GB a uložištěm 64GB. Exluzivní 2T2R dvoupásmová WiFi6 – standardy 802.11b/g/n/ac/ax.

Multimediální centrum MECOOL KM6 Deluxe, Android TV 10

Media Player MECOOL KM6 Deluxe je multimediální UHD přehrávač s operačním systémem Android TV 10. Díky tomuto operačnímu systému máte k dispozici řadu nainstalovaných anebo dostupných aplikací, internetový prohlížeč, Youtube a další. Z vašeho televizoru se tak snadno stane SMART televizor i když jím ve skutečnosti není.

Hlavní přednosti

  • multimediální centrum s OS Android 10
  • podpora 4K a hlasového ovládání
  • Google Assistant, Chromecast, KODI
  • Wi-Fi, Bluetooth

A jak funguje?

Pokud nemáte chytrou SMART TV s vestavěnými aplikacemi, je tento box skvělou náhradou. Jednoduše jej zapojíte přes rozhraní HDMI do vaší TV a připojíte přes Wi-Fi nebo LAN k vaší domácí síti. A můžete začít brouzdat po internetu, například přes webový prohlížeč, prohlížet si videa z YouTube, hrát tisíce her v Google Play, sledovat předpovědi počasí nebo poslouchat internetová rádia. 

K dispozici budete mít dále pak řadu dalších populárních aplikací jako jsou Skylink Live TV, Lepší.TV, Voyo, HBO Go, Kuki, Sledovani.TV, ale i Amazon Prime Video, DAZN, Disney+, YouTube apod.

Užívat si rovněž můžete i různý digitální obsah uložený v USB zařízeních nebo na micro SD kartě. Navíc si pak také můžete skrze televizní obrazovku snadno zobrazit obsah tabletu či chytrého telefonu pomocí funkce Miracast.

Jednoduché ovládání

Ovládat centrum můžete prostřednictvím bluetooth dálkového ovládání na kterém naleznete tlačítka pro rychlý přístup k aplikacím YouTube a Netflix.

Ovládání podporuje i hlasové povely služby Google. Takže stačí jen říct, co chcete sledovat a Google asistent Vám to najde. Hlasové ovládání můžete rovněž rovnou použít i na ovládání chytrých zařízení ve své domácnosti! Rozsviťte si, nastavte teplotu termostatu anebo vypněte elektrické zařízení... možnosti jsou téměř neomezené.

Klíčové vlastnosti

Multimediální UHD centrum s operačním systémem Android 10. Podpora online služeb, přehrávání videa, hudby i fotografií. Plná podpora řady populárních aplikací: Skylink Live TV, Lepší.TV, Telly, YouTube, Netflix 4K apod. Procesor ARM Cortex-A55 AMlogic S905X4. 4 GB RAM a 32 GB flash paměť. Google Assistant, Chromecast, KODI, HDR10 a HDR10+, HDCP 2.3, HLG, Technicolor HDR. Funkce aktualizace OTA, LAN 100 Mbit Ethernet, Bluetooth v5.0, HDMI, duální dvoupásmová 2T2R Wi-Fi 6, HDMI-CEC, čtečka SD karet, USB 2.0 a USB 3.0, podpora AV1. Menu s podporou 24 jazyků včetně češtiny. Rozměry 10 x 9,8 x 2 cm. Hmotnost 115 g.

Technické parametry
MECOOL KM6 Deluxe Multimediální centrum Android TV 10 certifikace Go

Integrované WiFi: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Čtečka paměťových karet: Ano

Parametry

Operační systém: Android

Porty

HDMI: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Čtečka paměťových karet: Ano

HDD

Integrovaný úložný prostor: Ano

Velikost úložného prostoru (GB): 32

Bezdrátové připojení

Bluetooth: Ano

Integrované WiFi: Ano

Podpora bezdrátového připojení: 802.11ac/a/b/g/n, 802.11ax

Podporované formáty

Audio formáty: AAC, FLAC, MP3, OGG, RM, WMA

Formát video komprese: AVI, H.264 (AVC), H.265 (HEVC), ISO, MKV, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, MPG, Real8, Real9, Real10, RM, RMVB, WMV, Xvid

Rozměry/Váha

Šířka [mm]: 100

Výška [mm]: 20

Hloubka [mm]: 98

Hmotnost [g]: 110

Další informace

Výrobce: MECOOL

Kód výrobce: MT191372

EAN: 8599971252775

Diskuze
MECOOL KM6 Deluxe Multimediální centrum Android TV 10 certifikace Go

Spinner Výpis se aktualizuje...