Nakupujte s nízkou cenou poštovného!

Madden NFL 23 (XSX)

Dnes si prohlíží 7 zákazníků
NOVINKA
skladem v centrálním skladu
1 729 Kč s DPH
1 429 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:902114 (P/N: 5030941124317)
Výrobce: Electronic Arts
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Madden NFL 23 (XSX)

EA SPORTS Madden NFL 23 pro PlayStation®5 a Xbox Series X|S přináší nový herní systém FieldSENSE™, jenž je základem pro konzistentní a ultrarealistickou hratelnost a který dává hráčům na každé pozici v každém režimu větší kontrolu. Technologie FieldSENSE™ využívá větvení animací a nové mechanismy ovládání pro plynulou hratelnost s autentickými výsledky jednotlivých akcí. Zapište se do historie v režimu Face of the Franchise: The League, v němž vás nové mechaniky cílené na konkrétní posty, které jsou dostupné díky technologii FieldSENSE* a kamerám zaměřených na hráče, přiblíží k akci a rozšíří hratelnost tím, že budete schopní perfektně „snapovat“ odkudkoli na hřišti. Rozhodněte o dalším postupu ve vylepšeném režimu Franchise a v oblíbeném módu Madden Ultimate Team™ vyzkoušejte zjednodušenou tvorbu mužstva a vyhovující soupeření s cílem vybudovat co nejsilnější soupisku.

  • Herní systém FieldSENSE™ pouze ve verzích pro PlayStation®5 a Xbox Series X|S.

Výběr dvou elitních hráčů (jeden ofenzivní a jeden defenzivní)
Vybavení (edice All Madden)
Předmět strategie Madden

NOVÉ HERNÍ MECHANIKY

Pouze na platformách PlayStation®5 a Xbox Series X|S ve hře Madden NFL 23 budete mít k dispozici zcela novou sadu uživatelsky přívětivých mechanik ovládání, které vám umožní ovlivnit akce bez ohledu na to, kde se na hřišti nacházíte, a to způsobem, jakým to dřív nebylo možné.  

360° manévry
Zastavte více klíčových akcí
Ať už jste running back, wide receiver po zachycení míče, nebo vracíte kop, nové 360° ofenzivní manévry vám nabídnou větší volnost a plynulost ve snaze poslat míč do zamýšlených mezer v soupeřově obraně, zahrát „plant-and-go“ a vyhnout se obráncům pomocí levé spouště / L2 a dobře načasovaného rychlého potažení páčky.

Přihrávky podle úrovně dovedností
Házejte přesné pasy po celém hřišti
Naveďte si receivery do volných prostor, házejte přihrávky na záda do těsně bráněných pozic a pošlete přihrávky na místa, kde je díky zcela novému způsobu přihrávek dokáže zachytit s chirurgickou přesností pouze váš receiver. Dovednostní přihrávky zavádějí nový indikátor zacílení pasu a ukazatel délky.

Mechanika Hit Everything
Rozdávejte hit za hitem pomocí páček
Zásluhou mechaniky Hit Everything, která redefinuje defenzivní hru, narušujte více útoků než kdy předtím. Nová technologie větvení animací v Madden NFL 23 zpřístupňuje fyzikální systém Hit-Stick nové generace, takže můžete provádět obranné zákroky ve výskoku, podpořit defenzivní snažení spoluhráčů ve skrumáži, rozbíjet bloky a zákroky vstoje nutit soupeře ke ztrátám míče.

Souboje WR vs. DB  

Vyhrajte klíčové souboje

Sada nových pohybů uvolnění pro wide receivery a mechanik vyvinutí protitlaku pro defenzivní zadáky povyšuje práci nohou a klíčové souboje 1 na 1 na novou úroveň.  

POPISY REŽIMŮ

Franchise
Rozhodněte o dalším postupu.

Plánujte a promýšlejte budoucí tahy jako hlavní trenér v NFL s vylepšeným skautingem, správou týmu a každotýdenním stanovením strategie, které vám pomohou dovést organizaci na vrchol. Nové hráčské stimuly jako lokalita týmu a požadavky na plat ovlivňují jednání o smlouvách v režimu Franchise a zvyšují napětí při vyjednáváních s volnými hráči NFL. Upravená umělá inteligence obchodování přesněji určuje hodnotu hvězdných hráčů, což se odráží ve férovějších a realističtějších nabídkách.

Face of the Franchise: The League
Zapište se do historie.

V režimu The League se ocitnete ve své páté sezóně NFL na postu dle vlastního výběru (QB, WR, RB, CB, MLB) s cílem restartovat kariéru v novém klubu. Vyjednejte si roční kontrakt s jedním z 32 týmů NFL a skvělými výkony na hřišti získejte odměny a postupte na vyšší úrovně. Nové mechaniky zaměřené na konkrétní posty, které jsou dostupné díky FieldSENSE* a kamerám zaměřených na hráče, vás přiblíží k akci a rozšíří hratelnost tím, že budete schopní perfektně „snapovat“ odkudkoli na hřišti. Novinky New Drive Goals a Drive Summaries vám umožní vyladit si herní zážitek a získat zpětnou vazbu a odměny na základě vašich výkonů. Získejte výkonnostní bonusy z týdenních aktivit a tréninků mezi zápasy, zatímco Chad Johnson, který má na starosti úpravy hodnocení v sérii Madden, dohlédne na váš kariérní vývoj prostřednictvím aktualizací hodnocení, abyste na své cestě Road to 99 dosáhli maximálně prestižního postavení. Budete patřit mezi nejlepší hráče NFL všech dob? To záleží na vás.

Madden Ultimate Team

Zjednodušená tvorba týmu, příjemný způsob soupeření.

Rozvíjejte svůj vysněný tým složený ze současných hvězd NFL, legend Síně slávy a dalších fotbalistů. S vůbec první výzvou Field Pass a přehledem odměn v historii Madden Ultimate Teamu máte vždy o co hrát. Hraním získávejte vstupní žetony do MUT Champions a soupeřte s ostatními podle svého gusta. Díky zjednodušené tvorbě sad se můžete těšit na lepší navigaci sbírkou předmětů, takže vám nic nebrání soustředit se na celosezónní vylepšování soupisky svého Ultimate Teamu.    

The Yard  
Staňte se nejlepšími hráči světa v tomto zajímavém herním režimu 6 na 6 a zahrajte si na fantastických místech po celém světě. Vystavte na odiv svůj styl s nejbombastičtějším vybavením ve hře. The Yard je plně integrovaný do režimu Face of the Franchise a nabízí další možnosti vývoje vaší postavy.

Superstar KO  
Utvořte tým a zažijte pocity superhvězdy NFL v rychlém kooperativním eliminačním režimu hry Madden NFL 23 s neustále aktivními superhvězdnými schopnostmi X-Factor. Hrajte krátké zápasy na unikátních stadionech s dynamickými pravidly a ikonami fotbalové kultury.

Hrajte s přáteli  
Předveďte svůj um v režimech více hráčů, jako je neotřelý mód The Yard s šesti hráči na každé straně, staňte se superhvězdou NFL v módu Superstar KO s neustále aktivními superhvězdnými schopnostmi X-Factor nebo otestujte své dovednosti v on-line zápasech jeden na jednoho.

Hrajte hned
Utkejte se jeden proti jednomu v on-line a off-line zápasech (v režimu jednoho i více hráčů) nebo si zahrajte sami off-line proti týmu řízenému hrou. Nastavte si vše od délky čtvrtin přes pravidla až po stadion a dresy.

Prohlášení

*PLATÍ PODMÍNKY A OMEZENÍ. VÍCE INFORMACÍ NA https://www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-23/buy/offer-disclaimers.

Informace o autorských právech / ochranných známkách:

© 2022 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA SPORTS, logo EA SPORTS a FieldSENSE jsou ochrannými známkami Electronic Arts Inc. Značka „John Madden“, jméno, vyobrazení a další prvky Johna Maddena použité v tomto produktu jsou ochrannými známkami či jiným duševním vlastnictvím Red Bear, Inc. nebo Johna Maddena. Jsou předmětem licence společnosti Electronic Arts Inc. a bez předešlého písemného souhlasu od Red Bear nebo Johna Maddena je nelze jako celek nebo část používat. Všechna práva vyhrazena. Oficiální licencovaný produkt NFL PLAYERS INC. a NFLPA.COM. Oficiální licencovaný produkt National Football League.

Video
Madden NFL 23 (XSX)

Diskuze
Madden NFL 23 (XSX)

Spinner Výpis se aktualizuje...