Cooler Master V850 SFX GOLD/850W/SFX/80PLUS Gold/Modular

Dnes si prohlíží 6 zákazníků
NOVINKA
dočasně nedostupné
Ušetříte 15 Kč 3 111 Kč s DPH
3 096 Kč s DPH
2 558 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 773 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:902187 (P/N: MPY-8501-SFHAGV-EU)
Výrobce: Cooler Master
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Cooler Master V850 SFX GOLD/850W/SFX/80PLUS Gold/Modular

MAKE IT MINI

SFX Gold je debutovým produktem společnosti Cooler Master v oblasti napájecích zdrojů SFX. Po velké poptávce jsme konečně vyrobili zdroj speciálně vytvořený pro potřeby stavitelů systémů mini-ITX. Tato jednotka poskytuje špičkový výkon v úrovních 550, 650, 750 a 850 wattů. Nabízí stupeň účinnosti 80 PLUS Gold, plně modulární kabeláž, 92mm ventilátor FDB, vysoce účinné kabely PCIe 16AWG, 100% japonské kondenzátory a 10letou záruku. A díky přiloženému držáku SFX-to-ATX je tato jednotka kompatibilní se skříněmi od mini-ITX až po systémy E-ATX.

FORM FACTOR SFX

V SFX Gold přináší vysoce kvalitní výkon, který očekáváte od řady V, ve formátu kompatibilním s mini-ITX. S rostoucími požadavky na menší systémy měli lidé problém najít napájecí zdroje důvěryhodných značek a řad v kategorii SFX. Ačkoli to nepřišlo tak brzy, jak jsme původně plánovali, Cooler Master je rád, že konečně může poskytnout spolehlivý, vysoce kvalitní zdroj PSU, který je kompatibilní s menšími skříněmi a jejich doprovodnými komponenty. Zmenšení velikosti by nikdy nemělo znamenat snížení kvality a v případě V SFX Gold tomu tak není. Ať je to mini. Ať je váš.

ÚČINNOST 80 PLUS GOLD

Účinnost napájecí jednotky je důležitá, protože přímo ovlivňuje výkon vašeho systému a váš účet za elektřinu. Hodnocení účinnosti neodráží kvalitu nebo spolehlivost zdroje napájení. Odráží pouze schopnost jednotky přenášet energii ze zdi do vašich komponent. Čím vyšší je účinnost PSU, tím nižší je celkové množství energie potřebné k napájení vašeho systému. Řada V SFX Gold má hodnocení účinnosti 80 PLUS Gold, což znamená, že má garantovanou typickou účinnost 90 %.

DRŽÁK SFX-TO-ATX

Ačkoli byl V SFX Gold vyroben pro sestavy mini-ITX, ve skutečnosti jej lze použít i pro jakoukoli skříň ATX. Pomocí přiloženého držáku SFX-to-ATX můžete tuto jednotku okamžitě přeměnit ze zdroje SFX na zdroj ATX. To z tohoto produktu dělá první napájecí jednotku Cooler Master, kterou lze použít pro napájení systémů od malých mini-ITX až po základní desky E-ATX. Mottem společnosti Cooler Master je "Make It Yours" a díky téměř univerzální kompatibilitě se skříní V SFX Gold můžete tento zdroj použít k sestavení téměř jakéhokoli systému.

TICHÉ CHLAZENÍ

Dvěma hlavními výhodami sestavy mini-ITX jsou menší požadavky na velikost a nižší hlučnost. Hlavní příčinou hluku zdroje PSU je obvykle ventilátor. V SFX Gold používá 92mm ventilátor FDB, takže je extrémně tichý. Díky jeho malým rozměrům, vysoké účinnosti a vynikajícímu odvodu tepla je celkový hluk omezen na naprosté minimum.

PLNĚ MODULÁRNÍ KABELÁŽ

Skříň formátu mini-ITX znamená minimální prostor pro všechno. To znamená nejen zmenšení prostoru pro napájecí jednotku, ale také pro doprovodnou kabeláž. Proto skříň V SFX Gold nabízí plně modulární kabeláž. Využijte naprosté minimum prostoru pro správu kabelů tím, že použijete naprosté minimum kabelů. Připojte pouze ty, které potřebujete pro svůj systém, abyste zachovali co nejvíce místa, což vede k lepšímu proudění vzduchu i lepší prezentaci.

Specifikace:

Standard: SFX 12V Ver. 3.42
Napájení: 850 W
Certifikát účinnosti: 80 Plus Gold
Účinnost: 90 %
Typ kabeláže: Modulární
Ochrany:
OCP
OPP
OTP
OVP
SCP
UVP
Průměr ventilátoru: 92 mm
Typ ložiska: FDB (fluidní dynamické ložisko)
Rozsah vstupního napětí: 100 - 240 V
Rozsah vstupního proudu: 12-6 A
Proud při +12 V1: 70.8 A
Proud při +5 V: 20 A
Proud při +3,3 V: 20 A
Proud při +5Vsb: 3 A
Proud při -12 V: 0.3 A
Maximální zatížení vedení +12V: 849.6 W
Maximální zatížení vedení +3,3 V a +5 V: 120 W
Hlavní napájecí konektor: ATX 24-pin
Počet EPS (CPU): 2
Počet konektorů PCI-E: 4
Počet konektorů SATA: 8
Počet konektorů Molex: 4
Podsvícení: Ne
Typ PFC: Aktivní
Teplota prostředí: 0 - 50 °C
Barva: Černá
Délka: 100 mm
Šířka: 125 mm
Výška: 63,5 mm
Váha: 1,7 kg

Diskuze
Cooler Master V850 SFX GOLD/850W/SFX/80PLUS Gold/Modular

Spinner Výpis se aktualizuje...