Razer Kunai 140MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

Dnes si prohlíží 10 zákazníků
NOVINKA
dočasně nedostupné
1 306 Kč s DPH
1 079 Kč bez DPH
-
+
Náš kód:902267 (P/N: RC21-01800200-R3M1)
Výrobce: Razer
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Razer Kunai 140MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

Seznamte se s výkonnými aRGB ventilátory Razer Kunai ve 140 mm variantě s hydraulickým ložiskem poháněným technologií Razer Chroma™ a technologií lopatek ventilátoru inspirovanou elitními vojenskými letadly pro nenápadné, účinné chlazení.

FUNKCE
Tiché, výkonné ventilátory s hydraulickými ložisky. Ochlaďte svůj počítač pomocí ventilátoru aRGB s vysokým průtokem vzduchu a LED diodami a světelnými efekty poháněnými Razer Chroma™ RGB. Díky vysokému výkonu statického tlaku a snížené akustice je Razer Kunai perfektní volbou pro herní počítače.

PŘIPOJTE AŽ 8 VENTILÁTORŮ
Zřetězte a připojte až 8 ventilátorů Razer Kunai k ovladačům Pulse Width Modulation a aRGB, abyste vytvořili pohlcující světelné efekty. Podporováno softwarem Razer Synapse pro dokonalé přizpůsobení.

PODPORA OVLADAČE VENTILÁTORU PWM
Ať už potřebujete maximální proudění vzduchu k ochlazení počítače nebo tichý provoz při nižších otáčkách, náš ovladač ventilátoru s pulzní šířkovou modulací (prodává se samostatně) vám umožní pohodlně nastavit rychlost ventilátoru podle vašich potřeb.

RAZER CHROMA™ aRGB
Odemkněte dokonalé přizpůsobení aRGB s 16,8 miliony barev, světelnými vzory a efekty, které reagují na vaši hru. Získejte největší světelný ekosystém na světě a ovládejte jej z jedné platformy.

Diskuze
Razer Kunai 140MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

Spinner Výpis se aktualizuje...