Nakupujte s nízkou cenou poštovného!

Aqara Curtain Driver E1 (Rod Version)

Dnes si prohlíží 7 zákazníků
NOVINKA
skladem v centrálním skladu
2 477 Kč s DPH
2 047 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 619 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:902326 (P/N: 6970504216860)
Výrobce: Xiaomi
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
Aqara Curtain Driver E1 (Rod Version)

Popis produktu:

AQARA Ovladač záclon Rod

Životnost baterie až 1 rok
Technologie pro úsporu energie a obrovská 6000 mAh baterie činí z Curtain Driver E1 zřejmě nejtrvanlivější ovladač svého typu. Na nabíjení můžete zapomenout až na rok.

Protokol Zigbee 3.0
Užijte si výhody nejrychlejší, nejstabilnější a energeticky efektivní technologie chytré domácnosti. Lepší stabilita a kompatibilita, delší podpora a více funkcí.

Populární podpora závěsů
Závěsový ovladač E1 podporuje prakticky jakýkoli typ závěsových kolejnic nebo tyčí. Rodová verze podporuje všechny typy, zatímco cenově výhodnější Track verze podporuje pouze U- a I- kolejnice.

Vestavěný světelný senzor
Vestavěný světelný senzor umožňuje automatické ovládání závěsu E1 na základě skutečného jasu. Pokud je venku příliš jasno, závěsy se samy otevřou a naopak!

Maximální zatížení 12 kg
Curtain Driver E1 dokáže zatáhnout i ty nejtěžší závěsy. Díky silnému motoru může maximální zatížení dosáhnout až rekordních 12 kilogramů!

Snadná instalace
Instalace je velmi rychlá a nevyžaduje žádné další nástroje. Poháněč záclon lze jednoduše namontovat na stávající kolejnice záclon.

USB-C pro nabíjení nebo napájení
Nejmodernější a nejuniverzálnější port typu C se používá k nabíjení nebo dokonce k neustálému napájení zařízení.

Dálkové ovládání jedním tlačítkem
Díky aplikaci Aqara Home lze celou záclonu ovládat stisknutím jediného tlačítka, jako je například Aqara Mini Switch. Alternativně lze Aqara Cube T1 Pro použít k nastavení rychlosti otevření otáčením.

HomeKit a podpora dalších ekosystémů
Kompatibilní s nejoblíbenějšími ekosystémy a lze jej ovládat hlasem. Podporovány jsou HomeKit, Alexa, Google, IFTTT, Alice, Marusya.

Podpora seskupení zařízení
Můžete si vybrat mezi jedním nebo dvěma ovladači záclon na okno. V případě instalace dvou budou moci být seskupeny tak, aby otevíraly závěsy současně!

Inteligentní automatizace domácnosti podle času, počasí a dalších
Připojte zařízení k aplikaci Aqara Home a budete moci zapomenout na ruční ovládání zařízení. Po konfiguraci automatizace bude řízeno časem, počasím nebo jinými Aqara. zařízení!

Nastavitelná rychlost otevírání a scény
Rychlost motoru lze upravit, takže bude pracovat tišeji a bude se závěs otevírat pomalu, aby bylo vaše probuzení pohodlnější. Podporuje také scény ze zařízení, které vám umožňují nastavit délku otevření závěsu až na několik hodin a postupně závěs otevírat tak, abyste se cítili jako skutečný východ slunce!

Diskuze
Aqara Curtain Driver E1 (Rod Version)

Spinner Výpis se aktualizuje...