Nakupujte s nízkou cenou poštovného!

iGET HOME Hurricane G3 - robotický vysavač i mop, Lidar, kompatibilní s košem GS1, Android, iOS

Dnes si prohlíží 9 zákazníků
DOPRAVA ZDARMA
NOVINKA
do 5 dnů
Ušetříte 290 Kč 6 312 Kč s DPH
6 023 Kč s DPH
4 978 Kč bez DPH
-
+
Essox - rozložená platba Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4!
Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků.
4 × 1 505 Kč
Essox - na splátky Koupit na splátky
Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje.
Spočítat
Náš kód:902337 (P/N: HOME G3)
Výrobce: IGET
Záruční doba: 2 roky

Podrobný popis
iGET HOME Hurricane G3 - robotický vysavač i mop, Lidar, kompatibilní s košem GS1, Android, iOS

Robotický vysavač na všechny druhy podlah, na koberce i s vysokým chlupem, na tvrdé povrchy, na měkké povrchy, na linoleum, na plovoucí podlahy, na parkety a jiné dřevěné podlahy, suché čištění, mokré čištění, suché a mokré čištění zároveň během jednoho úklidu, pro alergiky, na zvířecí chlupy, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, volba uklízených místností, vysátí více místností, adaptace na povrch podlahy, funkce odloženého úklidu, plánovaný úklid, česká hlasová lokalizace, zakázané zóny, paměť na pět podlaží, kompatibilní se stanicí iGET HOME Station GS1.

iGET HOME Hurricane G3 je šikovný robotický vysavač, který zajistí efektivní úklid vaší domácnosti díky kombinaci vysávání a vytírání. Má precizní, lidarový, navigační systém, díky kterému vysmýčí každý kout, ale také obratně obkrouží překážky na cestě. Možnosti úklidu můžete upravit prostřednictvím aplikace iGET HOME a připojením ke stanici prodloužit frekvenci jeho vysypávání až na 2 měsíce. Svou výbavou je adekvátním kandidátem na nového člena domácnosti jak pro majitele domácích mazlíčků, tak pro alergiky.

Hlavní výhody vysavače iGET HOME Hurricane G3
· řešení vysavač a mop 2v1
· precizní navigace v prostoru bez narážení
· pro alergiky a majitele domácích mazlíčků (HEPA filtr, kartáč na zvířecí chlupy a vlasy)
· možnost automatického vyprázdnění nádobky· aplikaci iGET HOME pro nastavení včetně specifikací oblastí úklidu

Vysaje i vytře, jak mu řeknete
Pokud máte doma koberce i tvrdou podlahu, je robotický vysavač iGET HOME Hurricane G3 váš "člověk". Kromě 240ml nádobky na prach má také 250ml nádržku na vodu, takže vysává i vytírá. A zvládá to opravdu, jak mu řeknete – prostřednictvím aplikace iGET HOME totiž můžete nastavit kombinaci úklidu zvlášť pro každou místnost a tu si i rozdělit do specifických zón.

Všechny typy podlah
iGET HOME Hurricane G3 exceluje na jakémkoliv povrchu, nestará se, jestli jste mu dali za úkol uklidit na parketách, či linu a narazí-li na koberec s vysokým vlasem, sám si pomůže díky chytré technologii BoostIQ zvýšením svého sacího výkonu.Překážkou pro něj nejsou ani prahy o maximální výšce 1,8 cm.

Hurikán na nečistoty, nikoliv nábytek
Co se týče smetí, bere vše, co mu přijde do cesty. Nábytek a jiné překážky ale elegantně obkrouží bez nárazů, které by jej mohly poškodit, díky své precizní navigaci a orientaci v místnosti. Tu tvoří laserový senzor LiDAR, který zmapuje prostředí místnosti, infračervené čidlo proti nárazu a senzor proti pádu, který je nepostradatelný zejména, pokud bydlíte v domě o více jak jednom patře.

Režim úklidu pro každou příležitost
Vysavač je vybaven šesti režimy úklidu. Automatickým módem s rychlou a Y-Shaped podvariantou, která zaručuje precizní vysátí a vytření celé domácnosti. Pro úklid na specifickém místě pak robot disponuje bodovým módem, módem úklidu vyznačené oblasti, nebo místnosti a čištěním podél stěn.

Do domácnosti s chlupáči i alergiky
Pokud jste majiteli čtyřnohého chlupatého štěstí, pořízení robotického vysavače je přímo spása, co se nekončícího úklidu chlupů týče. iGET HOME Hurricane G3 je vybavený kartáčem na zvířecí chlupy, díky kterému funguje v tomto směru ještě účinněji. V kombinaci s HEPA filtrem ulehčí i alergikům a astmatikům, protože poctivě zachytí jemné částečky prachu a oproti tkaninovým filtrům je HEPA filtr účinnější a odolnější.

Ještě snazší údržba – vyčistí se sám!
Díky kompatibilitě se stanicí iGET HOME Station GS1 může iGET HOME Hurricane G3 vysávat až 2 měsíce v kuse, aniž by byl potřeba váš zásah. Připojením ke stanici se aktivuje automatické vyprázdnění nádobky do koše ve stanici, a tím značně usnadní svou údržbu.
(stanice není součástí tohoto balení, je možné ji dokoupit samostatně, nebo ve výhodné sadě spolu s vysavačem)

Ovládání a nastavení přes aplikaci
Vysavač iGET HOME Hurricane G3 můžete spárovat s mobilní aplikací iGET HOME, přes kterou upravíte proces vysávání tak, jak vyžaduje vaše domácnost. Umožňuje nastavení času vysávání, určení a výběr místností, nastavení kombinace vysávání a vytírání, ale také nastavení zakázaných zón. Aplikace má snadné ovládání v češtině a spárujete ji s vysavačem prostřednictvím domácí WiFi sítě.

Další příslušenství součástí balení!
Kromě kartáče na chlupy má iGET HOME Hurricane G3 ve výbavě dva kartáče, dvě sady bočních kartáčů, dvě vytírací žínky, náhradní filtr a řezák na vlasy. To už je solidní výbava do boje za čistý domov, kterou není nutné dokupovat, protože je součástí balení.

Hlasoví Asistenti
Domácí pomocníci dneška si musí rozumět, je tedy samozřejmostí, že se nim iGET HOME Hurricane G3 domluví.
Spolupracuje s Google Assistant i s Alexou od Amazonu.

Technické parametry
Jazyk manuálu: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
EAN: 8594177653135
Typ povrchu: na všechny druhy podlah, na koberce i s vysokým chlupem, na tvrdé povrchy, na měkké povrchy, na linoleum, na plovoucí podlahy, na parkety a jiné dřevěné podlahy
Určení: suché čištění, mokré čištění, suché a mokré čištění zároveň během jednoho úklidu, pro alergiky, na zvířecí chlupy
Funkce: automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, volba uklízených místností, vysátí více místností, adaptace na povrch podlahy, funkce odloženého úklidu, plánovaný úklid, česká hlasová lokalizace, zakázané zóny, paměť na pět podlaží, kompatibilní se stanicí iGET HOME Station GS1
Objem nádoby na prach/nádoby na vodu: 250ml / 240 ml
Počet bočních štětců: 2
Překonání překážky do výšky: 1,8 cm
Navigace: Lidar
Typ motoru: BLDC
Ovládání: Aplikace, tlačítko
Typ filtru: High Efficiency filter, HEPA H13 filtr, omyvatelný filtr, pěnový filtr,
Výška: 9,3 cm
Šířka: 32 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 3,2 kg
Mobilní aplikace: iGET HOME
Barva: Černá
Typ baterie: Li-ion
Doba nabíjení: 4 h
Doba provozu: 120 min
Kompatibilita: iGET HOME, Wi-Fi, Google Assistant , Amazon Alexa
Hlučnost: 64 dB
Příkon: 42 W
Rozměry balení: 42x34x11 cm
Váha balení: 4,2 kg

Obsah balení
1x robotický vysavač iGET HOME Hurricane G3
1x nabíjecí stanice
1x univerzální hlavní kartáč
1x kartáč na zvířecí chlupy
2x pravý boční kartáček
2x levý boční kartáček
2x mopovací žínka
2x HEPA filtr
1x řezák na vlasy
1x uživatelský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL/HU

Diskuze
iGET HOME Hurricane G3 - robotický vysavač i mop, Lidar, kompatibilní s košem GS1, Android, iOS

Spinner Výpis se aktualizuje...