Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Oznamujeme, že naše prodejna výpočetní techniky v Kravařích, je v provozu se změněnou otevírací dobou. E-shop nej-ceny.cz funguje nadále bez omezení, s možností doručení až k Vám.

VELIKONOČNÍ 20% SLEVA NA NOVÉ CROCS

EET pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb

Elektronická evidence tržeb? S námi to zvládnete i letos! Přečtěte si článek, kde naleznete prakticky vše, co potřebujete vědět: zda právě Vy máte povinnost evidovat tržby a pokud ano, jak postupovat a jak neutratit ani o korunu více, než musíte. Nabízíme EET pokladny s jednorázovou cenou, bez zbytečných měsíčních paušálů za používání či software. V našich pokladnách zpravidla naleznete zabudovaný bezplatný software, např. Profi Účtenku.

Používáte už vlastní elektronickou pokladnu? Potřebujete jen nový software? Nebo potřebujete dodat kompletní pokladní systém se vším všudy? Schéma v článku Vám pomůže zjistit, co budete určitě potřebovat pořídit a co ne. Pak už se stačí obrátit na nás a spolu nalezneme to nejpříznivější řešení podle Vašich potřeb a druhu oboru, ve kterém podnikáte.

Máme EET pokladny pro malé i velké živnostníky, specializovaný software pro gastronomické provozovny i maloobchody.

Filtrace podle parametrů a značek

Výběru odpovídá: 35 položek

EET pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb v naší nabídce

Dalších 15 produktů
Celkem zbývá 15
Výpis se aktualizuje...