Akční cena dopravy!

Televize

Bez televizoru si většina domácností nedokáže představit obývací pokoj. Moderní LED televize přinášejí dostatek zábavy i poznání ve vysoké kvalitě obrazu. Prostřednictvím takzvaných chytrých televizí (Smart TV) pak můžete sledování běžných programů obohatit brouzdáním po internetu, spouštět videa z YouTube nebo třeba hrát online hry. Chcete-li si užít opravdu kvalitní, velmi ostrý obraz, vybírejte z televizí s 4K Ultra HD rozlišením, které Vás určitě nadchnou.

 
 

Televize v naší nabídce

Dalších 20 produktů
Celkem zbývá 292

Jak si vybrat správnou telivizi?

S tím Vám může pomoci naše parametrické vyhledávání. Jedním z hlavních rozhodujících faktorů může být Rozlišení. My nabízíme rozlišení v 4K Ultra HD, které zajístí maximání požitek. Dalšími možnostmi jsou Full HD a HD. Dále je dobré si ujasnit jak velký prostor na televizi máte, s čímž pomůže kategorie na velikost úhlopříčky. Kromě těchto parametrů naleznete také parametry na typy tunerů, možnosti vstupů, frekfenci, energetické třídy a další.

Výběr dle značek:

Příslušenství:

Pokud máte rádi pestrý zvuk, určitě doporučejeme přikoupit domácí kino, jelikož většina televizí není schopna předat plnou kvalitu audiovýstupů. Pro bezpečné upevnění Vašeho nového televizoru na zeď nabízíme pestrý výběr TV držáků. Další příslušenství k televizorům zaručeně obsahuje náhradní a univerzální dálkové televizní ovladače, kabeláž či nástroje pro bezdrátový přenos signálu. Také milovníci her si příjdou na své a mohou si k televizoru dokoupit Playstation nebo Xbox one a využít si tak plné rozlišení své obrazovky.

Spinner Výpis se aktualizuje...