Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

3 roky záruka na ACER zařízení

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 7. 10. 2020


Kvalitou notebooků Acer jsme si jistí a prodlouženou, tříletou záruku poskytujeme bez obav!

Společnost Acer je jednou z nejlepších světových společností v oblasti ICT a má zastoupení ve více než 160 zemích. Tisíce zaměstnanců společnosti Acer se věnují vývoji produktů a řešení, které překonávají bariéry mezi lidmi a technologiemi. Odolné materiály a výrobní proces s důrazem na kvalitu a spolehlivost umožňuje poskytovat zákazníkům prodlouženou záruku. V rámci aktuální akce obdržíte místo zákonné dvouleté tříletou záruku (poskytovanou dokonce i firmám) a to bez cenového navýšení. Stačí se zaregistrovat na Acer.cz. Uživatelům je tak umožněno uplatnit případné opravy zdarma i ve třetím roce od nákupu. Čtěte dále a zjistíte, jak tříletou záruku na vybrané produkty Acer získat.

Acer produkty

Tři roky záruky na notebooky Acer = 3 roky klidu

Vztahuje na všechny notebooky Acer z modelových řad:

Nevztahuje se na produkty řady Pro Series s On-site zárukou.

Co je třeba k získání tříleté záruky udělat?

Je to velice jednoduché:

  1. Kupte si některé z výše uvedných zařízení v období od 1. září do 31. prosince 2020.
  2. Zařízení registrujte na webu www.acer.cz, a to buď co nejdříve po prvním spuštění zařízení, nebo nejpozději 31. ledna 2021.
  3. Prodejní akce se vztahuje jen na produkty, které byly zakoupeny jako nové, a zároveň takové, které byly vyrobeny po 1. lednu 2019.
  4. Akce se nevztahuje na produkty řady Pro Series s On-Site zárukou.
registrace na Acer.cz

Registrace na Acer.cz

registrace produktu na Acer.cz

Registrace produktu na Acer.cz

A je hotovo!

Tři roky bez starostí. I tak by se dala stručně charakterizovat prodloužená záruka, kterou na vybrané modely svých notebooků nabízí společnost Acer. Její získání je velice jednoduché, zabere sotva pár minut času a vám může ušetřit spoustu trápení. Acer svým produktům věří. Důvěru si rovněž zaslouží i jeho zákazníci.

Spinner Výpis se aktualizuje...