Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Aktuální informace o provozu

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 21. 10. 2020


aktuální informace o provozu

 

Vážení zákazníci,

na základě Vašich častých dotazů ohledně našeho fungování během koronavirové krize COVID-19, potvrzujeme následující:

E-SHOP JE PLNĚ V PROVOZU

Přijímáme a vyřizujeme objednávky stejně, jako jindy: naše skladová zásoba zboží je dostatečná a další pravidelné doplňování formou dodávek od dodavatelů funguje bez větších problémů. Naši zaměstnanci se intenzivně věnují tomu, abyste byli plně spokojeni s nákupem a obdrželi balíček na jakoukoli adresu v ČR nebo v SR co možná nejrychleji.

DORUČOVÁNÍ

Balíme a odesíláme Vaše objednávky každý pracovní den, stejně jako jindy. Dopravci jsou aktuálně velmi vytíženi, mějte proto prosím pochopení, pokud dojde ke zpožděnému doručení o 1-2 dny. Z naší strany to nijak neovlivníme, zboží máme zabaleno a vyexpedováno včas. Pak už vše záleží na dopravcích.

VÝDEJNÍ MÍSTA

Osobní odběr na prodejně v Kravařích je nadále možný, otevřeno máme od pondělí do pátku od 9. do 17. hod. a v sobotu a neděli máme zavřeno.

ZDRAVÍ JE PRIORITOU

Zdraví Vaše a zdraví našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě. Proto jsme i u nás ve firmě zavedli opatření, jak je chránit. Dodržujeme přísná pravidla hygieny na všech pracovištích, nosíme ochranné pomůcky a část zaměstnanců pracuje z domu prostřednictvím home office, abychom tak omezili velikost týmu jednoho pracoviště na minimum.

Nabízíme stále možnost platby dobírkou, ale doporučujeme zvážit, zda v této době nezvolit bezkontaktnější metodu placení - například okamžitou platbu kartou předem nebo bankovním převodem.

 

Věříme, že se nám i přes ztížené podmínky, způsobené aktuálně platnými nařízeními vlády, daří zachovat kvalitu našich služeb.

Přejeme hodně zdraví a sil v nelehkém období a brzký návrat k normálnímu životu.

Spinner Výpis se aktualizuje...