Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

OZNAMUJEME, že osobní odběr zboží v kravařské prodejně je možný i nadále. E-shop je v plném provozu bez omezení. Více informací

Bydlení pro Vaše čtyřnohé kamarády

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 5. 10. 2020


Pořizujete si domů pejska? Nezapomeňte mu nachystat útočiště. U nás v nabídce naleznete jak psí boudy, tak i celé kotce.

 

Kotec pro psa

 

Ať už je váš pes zvyklý spávat v domě, nebo má svou boudu, kotec se pro něj může stát bezpečným útočištěm. Občas potřebujete psa na chvíli zavřít, když je třeba udělat nějakou práci na zahradě, nebo nechcete počítat otisky tlapek v čerstvě položeném betonu. Anebo při couvání autem do garáže, aby se vám pes náhodou nedostal do cesty. V kotci si paradoxně může pes i víc odpočinout, protože nemusí být stále ve střehu a kontrolovat celý pozemek. 

Výhody konstrukce a materiálu kotce pro psy G21

Psí kotec G21 je navržen tak, aby psovi zajistil dostatečný prostor a zároveň jej chránil před nepřízní počasí i před větrem. Tři stěny kotce pro psy G21 jsou z pevného pozinkovaného plechu, přední širší strana je ze silného pletiva. Všechny stěny kotce včetně čelní jsou vyztuženy, takže kotec je stabilní a bytelný.

Střecha z vlnitého (trapézového) plechu s přesahem přes čelní i zadní stěnu chrání psa před deštěm a je vyspádována tak, aby na psa ani do kotce nezatékalo.

Velké dveře i příprava na ukotvení

V čelní stěně kotce jsou dveře s uzavíratelnou petličkou a očkem pro visací zámek. Kotec je dostatečně prostorný, aby se do něj v případě využití jako psího útočiště vešla i psí bouda. Mysleli jsme na všechno – spodní lišty kotce jsou připraveny pro ukotvení

V nabídce máme kotec pro jednoho i pro dva psy.

Kotec pro psa G21 KEN 572 - 260 x 220 cm, šedýKotec pro psa G21 KEN 886 - 322 x 275 cm, dvoumístný, šedý

 

Psí bouda

 

Přístřešek do každého počasí pro Vašeho čtyřnohého kamaráda.  Psí bouda z masivního smrkového dřeva, ve které se Váš pejsek bude cítit jako malý král.

V nabídce naleznete dvě velikosti psí boudy.

Psí bouda malá TOHOS, 90x45x55 cmPsí bouda velká TOHOS, 120x75x70 cm

 

 

Spinner Výpis se aktualizuje...