Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Doručení do Vánoc

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 4. 12. 2017


I když necháte dárky na poslední chvíli, s námi je budete mít pod stromečkem nejen za NEJCENY, ale také hlavně včas!

Garance doručení do Vánoc totiž představuje dobu, do kdy si lze v našem e-shopu objednat zboží a my Vám jej stihneme doručit do 24. 12. Díky této garanci se tak nemusíte strachovat o to, že by Vám zboží pod stromeček nepřišlo.

Tabulka ukazuje dostupnost zboží, kterou najdete u každého našeho produktu a datum a čas, do kdy musíte učinit objednávku, abychom Vám zboží stihli doručit do 24. 12. 

Pro ještě lepší orientaci jsme vytvořili speciální ikonu Garance doručení do Vánoc, kterou najdete u všech našich produktů, které pod Garanci spadají a stihneme je doručit do 24. 12. Nemusíte se tak bát a můžete směle objednat, stihneme to!  

Garantujeme včasné dodání - dodáme na kteroukoliv adresu v ČR, pokud si vyberete dopravce PPL nebo výdejní místo od Zásilkovny, a zvolíte jiný způsob platby, než je platba převodem na bankovní účet (u té totiž musíme čekat na její připsání a zboží expedujeme následovně). V případě, že zaplatíte bankovním převodem, včasné doručení do Vánoc Vám bohužel nemůžeme garantovat! 

Garance doručení do Vánoc se rovněž nevztahuje na prodej na splátky (vzhledem k jejich schvalování).

Ačkoliv nemůžeme ovlivnit práci dodavatelů a dopravců, uděláme pro vás z naší strany naprosté maximum pro vaší spokojenost!

Vaše NEJCENY.cz  

Výpis se aktualizuje...