Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Důležitá informace pro všechny majitele EET pokladen Euro

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 24. 7. 2018


Po 10. 9. 2018 Vám přestane fungovat odesílání EET účtenek!

Aktualizace 27. 7. 2018 - Plánovaná výměna SSL certifikátu v produkčním prostředí příjmové strany systému EET je posunuta na 10. 9. 2018, aby poplatníci ve spolupráci s dodavateli pokladních systémů měli více času na kontrolu a případné úpravy konfigurace, eventuálně aktualizaci pokladních zařízení, či přidání přidání nového kořenového certifikátu (CA DigiCert) mezi důvěryhodné.

Zpráva ze dne 24.7.2018 - Rádi by jsme vás informovali, že Generální finanční ředitelství nasadilo do testovací fáze nový SSL certifikát, který ověřuje připojení k serveru Finanční správy pro zabezpečení odesílání účtenek. Jeho uvedení do ostrého provozu je naplánováno na 7. 8. 2018.

Co je potřeba udělat, aby se EET účtenky odesílaly?

V souvislosti s touto změnou je nutné, aby jste měli v pokladnici nainstalovanou aktuální verzi firmware, jinak nebude odesílaní účtenek na server Finanční správy možné.

Návod na aktualizaci software pokladny naleznete ZDE.

Pokud si na aktualizaci sami netroufáte, tak můžete Vaši pokladnu zaslat na naší adresu.  Po doručení pokladny Vám ihned provedeme aktualizaci Vaší EET pokladny a obratem pokladnu zašleme zpět na Vaši adresu.

Cena této služby je 500,- Kč bez DPH.

 

Tato informace se týka níže uvedených EET pokladen:

Výpis se aktualizuje...