Facebook.com
Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Elektrické kartáčky Oral-B potěší Vaše děti

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 22. 7. 2020


Dětské elektrické kartáčky Oral-B Vitality zaujmou Vaše děti na první pohled. Zdobí je totiž atraktivní motiv s hrdiny z filmové série Hvězdné války (Star Wars) nebo Ledové království (Frozen), takže si vyberou kluci i holky. Jejich rotační kartáčová hlavice obsahuje extra jemná vlákna, která jemně a šetrně čistí dětské zoubky. Oscilačně rotační technologie se postará o perfektní vyčištění zubů. K dispozici jsou dva režimy čištění. Kromě dokonalého vyčištění zubů získá dítě správné návyky v péči o své zoubky.

Kartáčky jsou ideální pro dětské zoubky i ústa, mohou je používat děti od tří let. Díky mobilní aplikaci Disney Magic Timer si děti zamilují čištění zubů. V aplikaci s časovačem se dětem během čištění zubů objevují oblíbené postavičky. Děti během čištění zubů odkrývají tajný obrázek. Čím častěji si čistí zuby, tím větší mají možnost získat různé odměny a odznaky. Součástí aplikace je praktický kalendář, který umožňuje rodičům sledovat pokroky své ratolesti v čištění zubů. Potěší také velká kapacita baterie, díky níž lze kartáček používat na jedno nabití až 5 dní.

Ke kartáčku je přibalen dárek v podobě praktického plastového kelímku.

Kompletní nabídku dětských elektrických kartáčků značky Oral-B Vitality najdete ZDE.

 

Spinner Výpis se aktualizuje...