Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Exkluzivní kolekce Crocs vytvořená ve spojení s Drew Barrymore

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 8. 6. 2018


Nová kolekce Crocs vytvořená ve spojení s Drew Barrymore!

Poznejte novou unikátní kolekci obuvi inspirovanou tématem lásky, kterou přináší Crocs ve spojení s Drew Barrymore. Kolekce Drew ♥ Crocs vylepšuje ty nejoblíbenější modely Crocs unikátním grafickým potiskem a tematickými ozdobami. Design každého návrhu reflektuje osobitost a energii světoznámé herečky Drew Barrymore, která se navíc na návrzích podílela osobně. Jedinečnost každého páru podtrhuje ikonické zlaté srdíčko s písmenkem D podle jména Drew.

Unikátní kolekce Crocs vytvořená ve spojení s Drew Barrymore

Stejná míra pohodlí v novém kabátě!

Vychutnejte si stejně vysokou míru pohodlí jako u klasických modelů Crocs, těšte se však na zcela jedinečný vzhled, díky spolupráci Drew Barrymore! Obuv Crocs je známa především unikátní mírou pohodlí při chůzi, ta je zajištěna patentovaným materiálem Croslite™. Materiál dodává obuvi jedinečnou lehkost, při chůzi ji tak na nohou téměř neucítíte. Boty jsou přitom velice měkoučké, Vaše noha se v nich bude cítit jako v peřince. Výrobce Crocs ve spolupráci s Drew Barrymore připravil hned několik unikátních modelů pro Vás i Vaši malou princeznu, teď už si jen stačí vybrat jeden z nich.

Unikátní kolekce Crocs - Drew Barrymore se stejně vysokou mírou pohodlí jako klasické modely Crocs
Dámské pantofle (nazouváky) Crocs Crocband Chevron vytvořené ve spojení s Drew Barrymore
Dámské pantofle Crocs Sloane Chevron vytvořené ve spojení s Drew Barrymore
Dámské pantofle (nazouváky) Crocs Classic Chevron vytvořené ve spojení s Drew Barrymore
Dětské pantofle (nazouváky) Crocs Classic Chevron Kids vytvořené ve spojení s Drew Barrymore
Výpis se aktualizuje...