Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Garance doručení do Vánoc a výměna dárků

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 13. 11. 2017


ikona stromek

GARANCE DORUČENÍ

I když necháte dárky na poslední chvíli, s námi je budete mít pod stromečkem včas!

Garance doručení do Vánoc totiž představuje dobu, do kdy si lze v našem e-shopu objednat zboží a my Vám ho stihneme doručit do 24. 12. Díky této garanci se tak nemusíte strachovat o to, že by Vám zboží pod stromeček nepřišlo. Podrobný přehled termínů posledních příjimaných objednávek v závislosti na dostupnosti zboží naleznete ZDE.

Mohlo by Vás zajímat:

Zboží dodáme na kteroukoliv adresu v ČR - zvolená lokalita dodání nemá na Garanci doručení vliv. Volba způsobu platby však vliv mít může: v případě, že zaplatíte bankovním převodem, je potřeba počítat se zdržením při převodu financí na účet-nedoporučujeme proto tento způsob platby volit těsně před Vánoci. Stejně tak při nákupu na splátky nějakou dobu trvá schvalovací proces a včasné doručení do Vánoc pak nemůžeme garantovat.

 

   ikona dárky

VÝMĚNA NEVHODNÝCH DÁRKŮ

Netrefili jste se do vkusu nebo velikosti?

Nevadí! Nevhodné dárky, nakoupené u nás už od listopadu lze jednoduše vyměnit za jiné až do 15.1.2018*

Stačí do tohoto data přinést nebo doručit nepoužité zboží v původním obalu na naši adresu, spolu s nákupním dokladem a vyplněným Formulářem.

*Výjimkou je zboží z kategorie Počítače a elektro, které nelze takto vrátit kvůli běžící záruce.

Výpis se aktualizuje...