Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

GOCar šlapací auto

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 7. 7. 2021


GOCar šlapací auto

Šlapací autíčko GOCar je zábavnou výzvou jak pro tatínky, kteří si při jeho stavbě umí odpočinout, tak pro ratolesti toužící držet volant, učit se pravidlům provozu i závodění. Základem maximálně ekologické konstrukce vozítka je bezkazová, pevná a odolná březová překližka původem z Lotyšska, která byla důkladně ošetřena voskovým olejem, a odolá tak povětrnostním vlivům. Odolnost vůči nepřízni prostředí také zajišťují díly z nerezové oceli a robustní plastová kluzná ložiska. Šlapací mechanika je přizpůsobena omezenému prostoru a maximální bezpečnosti. Dynamice jízdy prospívají objemná nafukovací pojezdová kola. K zajištění řidičova pohodlí je autíčko vybaveno posuvným opěradlem. Autíčko velikosti S (malé), má nosnost do 50 kg a je určeno pro děti od 3 do 5 let. Autíčko velikosti M (střední), má nosnost do 50 kg a je určeno pro děti od 6 do 10 let.

GOCar vznikli v době COVID krize shodou okolností, s nárůstem distancování a digitalizace. Nápad na šlapací autíčko dostali úplnou náhodou – uvědomili si, že o něm všichni jako děti snili, ale z různých důvodů se jim tento sen nikdy nesplnil. Proto se rozhodli, že pro své děti vyrobí několik šlapacích aut. Vrhli se do práce celým srdcem a umem, veškerým časem a energií. A aby mohli aktivně trávit čas s celými rodinami, vznikla nakonec i auta velikostí pro dospělé. Týmu čítajícímu čtveřici lidí se nakonec podařilo dostat svá šlapací autíčka až k Vám.

Spinner Výpis se aktualizuje...