Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Hammersmith Bionic Burner - Úžasný pomocník ve vaší zahradě

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 14. 6. 2021


 

Hammersmith Bionic Burner je přístroj, který kromě toho, že je šetrný k životnímu prostředí, je také i bezpečné a trvanlivé řešení v boji proti plevelu!

Úžasný pomocník ve vaší zahradě

  • 650 ° C proud horkého vzduchu zničí jakýkoliv plevel efektivně a navždy
  • Jedinečná funkčnost - proud horkého vzduchu zničí plevel až do buněčné struktury
  • Kuželová tryska pro jednoduché, přesné a dlouhotrvající zničení plevele
  • Obzvláště krátká doba zahřátí - méně než 1 minuta
  • Bez plynové náplně a bez chemie
  • Může se používat jako zapalovač na gril či krb, k odstranění sněhu i na odstranění barev a laků
Hammersmith Bionic Burner - Úžasný pomocník ve vaší zahradě /1/

Zničí jakoukoliv plevel efektivně a navždy

Tajemství přístroje Hammersmith Bionic Burner spočívá v 650° horkém tepelném louči, který nežádoucí rostliny zničí až po kořínky. Jeho použitím je zničíte až po jejich buněčnou strukturu! I když se vám bude zdát, že lístky rostlinek zůstaly zelené, plevel vyhyne již během několika hodin a vy jej můžete ihned poté odklidit.

Hammersmith Bionic Burner - Úžasný pomocník ve vaší zahradě /2/

Pohodlné použití díky jedinečným kolečkům

Pomocí inovativní kuželové trysky můžete přístroj Hammersmith Bionic Burner a jeho 650 ° horký tepelný paprsek nasměrovat na plevel a ten bude okamžitě zničen. Je to dokonalé řešení pro jednoduché, přesné a trvanlivé odstranění nepříjemného plevele. Snadné použití během práce vám zaručí pohodlná kolečka. Tyto pomáhají držet přístroj v ideálním odstupu k zemi - takto budete rychle hotovi i s větší plochou, aniž by vás bolely ruce. Kromě toho vám při práci bude skvěle pomáhat i vyklápěcí stojánek pro bezpečné vychladnutí přístroje.

Hammersmith Bionic Burner - Úžasný pomocník ve vaší zahradě /3/

Celoroční využití - bez plynové náplně a bez chemie

Přístroj Hammersmith Bionic Burner se vyhřeje za minimální čas - za méně než minutu a podá výkon až 2000 wattů! Díky tomu zničíte opravdu veškerou plevel! Také můžete zničit plevel bez jakékoliv plynové náplně a zcela bez chemie. Neohrozíte tím vaše domácí zvířata a je to způsob šetrný k životnímu prostředí. Hammersmith Bionic Burner můžete použít také jako zapalovač na gril či krb, na odstranění sněhu ze zledovatělých schodů v zimě, tak k odstranění barev a laků. Díky tomu je Hammersmith Bionic Burner praktickým nářadím které můžete používat každý rok!

Hammersmith Bionic Burner - Úžasný pomocník ve vaší zahradě /4/
Spinner Výpis se aktualizuje...