Internetový obchod NEJCENY.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Více o cookiesRozumím

Informace pro všechny majitele EET pokladen FiskalPRO

Autor: NEJCENY.cz | Přidáno: 29. 8. 2018


Dobrý den,

v posledních dnech se k vám s největší pravděpodobností dostala informace a upozornění o změně SSL certifikátu, kterým je zabezpečeno spojení mezi pokladním zařízením a příjmovou stranou EET. K této změně dochází ke dni 10. 9. 2018. Důvodem výměny je ukončení činnosti certifikační autority GeoTrust (resp. všech certifikačních autorit firmy Symantec) a převod aktivit pod certifikační autoritu DigiCert.

V této souvislosti vás informujeme, že zařízení FiskalPRO je na tuto změnu plně připraveno a z vaší strany není vyžadována žádná součinnost. Vše jsme na zařízeních FiskalPRO pro vás připravili a nastavili tak, aby se vás to dotklo co nejméně nebo vůbec.

Jsme rádi, že jste si zvolili řešení FiskalPRO, které je díky své koncepci na takové případy připraveno pružně reagovat, navíc s minimálním dopadem na vás, naše zákazníky.

 

Za celý tým FiskalPRO vám děkujeme a přejeme hezký den

FiskalPRO

 FiskalPro

Výpis se aktualizuje...